Technologia

14.06.2022 17:48

Komputer za 1000 zł: Tek Testers vs. ZMASLO – sprawdź na moreleTV

Gry Komputery moreleTV
3
0
0
3
0

Komu uda się zbudować lepszy komputer za 1000 złotych? Czy ZMASLO tym razem zatryumfuje w starciu z Kamilem, reprezentantem Tek Testers? Przekonacie się, oglądając nowy materiał na kanale moreleTV.

Osoby, które przeoczyły poprzedni film z tej serii, mogą być lekko zaskoczone, dlaczego napisałem „runda druga”. Otóż kilka tygodni temu obaj panowie zmierzyli się po raz pierwszy w pojedynku budowania komputera, który nie tylko się włącza, ale także jest poddawany próbom w grach. Budowa dotyczyła wtedy komputera za 500 złotych, natomiast zwycięzcą okazał się Kamil.

W nowym materiale jest jednak szansa na remis, gdyż tym razem budowa będzie ograniczona budżetem 1000 złotych. Jak zawsze oprócz sportowej rywalizacji nie zabrakło śmiechu i licznych żartów. Jesteście ciekawi, kto tym razem poradził sobie lepiej? Sprawdźcie poniższy materiał!

Komputer za 1000 złotych

Jeden tysiąc polskich złotych – kwota niewygórowana, jeżeli idzie o kompletowanie komputera, zwłaszcza takiego z myślą o gamingu. Niestety, obecne ceny podzespołów sprawiają, że nowe karty graficzne pochłaniają całą dostępną kwotę. Czy jednak trzeba być Krezusem, aby grać w 2022? Niekoniecznie, jak możecie zobaczyć w prezentowanym tu materiale.

Oprócz lekkiej formy obaj panowie dzielą się wiedzą w dziedzinie budżetowego grania. Zatem jeżeli na komputer nie możesz przeznaczyć dużych środków, być może inspiracja wyborami Kamila i Łukasza będzie czymś, co pozwoli Ci złożyć peceta pod gry. Bez konieczności rozbijania świnki-skarbonki.

Sprawdź też: TANIE myszki bezprzewodowe do 300 zł x6 – nowy film na kanale moreleTV

Pierwsza połowa materiału to przedstawienia obu pecetów, z krótkim opisem poszczególnych podzespołów oraz częścią budżetu, jaki pochłonęły. Dowiecie się z niego, gdzie akurat można urwać kilka stówek i zaoszczędzić. Przydatne dla każdego, kto szuka oszczędności.

Składasz akurat swojego peceta? Polecamy konfigurator zestawu komputerowego.

Komputery za 1000 złotych w testach

Składanie komputera bez poddania go testom byłoby sztuką dla sztuki. W pojedynkach obu panów nie chodzi tylko, aby zmieścić się w wyznaczonej kwocie. Komputery muszą się jeszcze nie tylko uruchomić, ale także podołać wyzwaniom, jakie są przed nimi stawiane. A te wydają się dosyć rygorystyczne, biorąc pod uwagę ich przedział cenowy.

Na pierwszy ogień idą testy syntetyczne, natomiast po nich testy w grach. Kamil i ZMASLO nie dali taryfy ulgowej swoim zestawom, nie pozwalając procesorowi nawet ostygnąć. Jesteście ciekawi, jakie gry zostały wybrane na tę próbę? Możecie być zaskoczeni, gdyż to żadna prehistoria! Testy odbyły się m.in. w Cyberpunku 2077, DOOM Eternal czy Wiedźminie 3. I choć ten ostatni ma już na karku kilka lat, dwie pierwsze gry są całkiem świeże. Jak zatem poradziły sobie z nimi komputery za 1000 złotych? Na to pytanie odpowiedź znajdziecie w materiale z kanału moreleTV.

Komputer za 1000 zł
Czy komputer za 1000 złotych poradzi sobie z nowymi grami?

20 minut materiału zleci Wam momentalnie, jednak jeżeli poczujecie niedosyt, mam dla Was dobrą nowinę. ZMASLO i Kamil zamierzają kontynuować swoją serię batalii na zestawy w ograniczonym budżecie. I to Wy będziecie mieć realny wpływ na to. W jaki sposób? W zakładce Społeczność kanału moreleTV możecie wziąć udział w ankiecie, dotyczącej pułapu pieniężnego, którego nie będzie można przekroczyć w kolejnym nagraniu. Zapraszamy do brania udziału w głosowaniu.

Sprawdź też: UNREAL ENGINE 5: możliwości i wyzwania gier przyszłości – sprawdź na moreleTV

Na koniec chciałbym polecić subskrybowanie kanału moreleTV i dawanie łapek w górę w materiałach, które się Wam spodobały. Ich autorzy z pewnością to docenią. Poza tym znajdziecie tam masę różnych innych filmów, które poruszają szeroko pojętą tematykę technologii i gier wideo. Warto zaglądać tam regularnie!

Co, jeżeli priorytetem jest cisza? Wtedy polecamy sprawdzenie innego materiału z kanału moreleTV, przygotowanego przez Arka i Tomka – bitwa na CICHE zestawy dla graczy.

3
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.