Redakcja

Nasz redakcyjny zespół to grupa ludzi połączonych wspólną pasją do technologii. Pasję tę łączymy z dziennikarstwem – wszystko, by przedstawić informacje w sposób lekki i przystępny.

Zespół

Angelika Podgajna

Angelika Podgajna

Miłośniczka folkowych brzmień i niszowych filmów, o których nikt nigdy nie słyszał. Oddana wyznawczyni binge-watching. W wolnych chwilach pożera książki hard sci-fi i postapo. Chciałaby przeżyć własne Gwiezdne Wojny, ale w czasie apokalipsy zombie też da sobie radę.

Błażej Charzyński

Miłośnik gier PC, literatury sci-fi, motocykli oraz pływania. Od najmłodszych lat zagorzały fan ciężkiego brzmienia Pantery, choć uważa się za otwartego na inne gatunki słuchacza. Zawsze chadza własnymi ścieżkami. Coś tam czasem skrobnie.

Gabriela Sicińska

Gabriela Sicińska

Fanka kotów, francuskich śniadań, nowych technologii oraz gier wideo. Entuzjastycznie kibicuje rozwojowi gamingu w chmurze, nucąc kawałki z klasycznych musicali w rytm rąbania drewna w grach survivalowych. Populacja planszówek w jej mieszkaniu zwiększa się w niekontrolowany sposób.

Jakub Hertel

Geek w najlepszym tego słowa znaczeniu! Miłośnik gier, komiksów, kinematografii oraz technologii! Z zawodu logistyk, a grafik i redaktor z wyboru. Choć sercem jest przy Sony, to przy innych konsolach też siada chętnie. Wszakże dobrodziejstw popkultury nigdy za wiele.

Kamil Bogdański

Kamil Bogdański

Urodzony w Rzeszowie, choć całym sercem związany z magicznym Krakowem. Absolwent kulturoznawstwa i wiedzy o mediach, z zawodu copywriter, zaś prywatnie miłośnik nowych technologii, mediów, kultury alternatywnej, muzyki elektronicznej i kinematografii klasy B. Najczęściej spotkać można go w kawiarniach, galeriach sztuki lub na sali kinowej.

Łukasz Konieczny

Łukasz Konieczny

Fan gier w każdej postaci, choć te na PC i na planszy lubi najbardziej. Z wykształcenia i zamiłowania anglista, co dosyć dobrze współgra z ulubioną muzyką gitarową z Wysp. Na co dzień tata i nauczyciel, od święta tłumacz i piwowar domowy. Po godzinach nie wzgardzi książką i Netflixem.

Michał Ostiak

Michał Ostiak

Poznańska Pyra, z wykształcenia Administratywista (nie mylić z Administrator). Po kilku latach pracy w kinie filmy stały się jego zboczeniem zawodowym. Oprócz tego interesuje się szeroko rozumianą technologią. Gra we wszystko i na wszystkim. Uwielbia Gwiezdne wojny, Tarantino i Tolkiena – ale jeśli chodzi o książki, to wyżej ceni literaturę faktu od fantastyki.