Redakcja

Nasz redakcyjny zespół to grupa ludzi połączonych wspólną pasją do technologii. Pasję tę łączymy z dziennikarstwem – wszystko, by przedstawić informacje w sposób lekki i przystępny.

Zespół

Angelika Podgajna

Angelika Podgajna

Miłośniczka folkowych brzmień i niszowych filmów, o których nikt nigdy nie słyszał. Oddana wyznawczyni binge-watching. W wolnych chwilach pożera książki hard sci-fi i postapo. Chciałaby przeżyć własne Gwiezdne Wojny, ale w czasie apokalipsy zombie też da sobie radę.

aquma

Bartosz Świątek

Gracz, dziennikarz i entuzjasta nowoczesnych technologii. Czerpie przyjemność z różnych rzeczy, ale szczególną miłością darzy gry RPG. Ceni sobie ciekawe pomysły i niejednoznaczne scenariusze. Od kilku lat współpracuje z serwisem GRYOnline.pl.

Bartłomiej Rak

Bartłomiej Rak

Smartfonami oraz wszystkim, co z nimi związane na dobre zainteresowałem się w zasadzie przypadkowo na przełomie 2010 i 2011 roku, kiedy to poszukiwałem następcy dla mojej Nokii N95. Kilkanaście miesięcy później rozpocząłem swoją przygodę z YouTube i dzięki temu przez lata miałem okazję testować setki telefonów i nie tylko. Poza branżą \”mobile\” interesuję się również…

Błażej Charzyński

Miłośnik gier PC, literatury sci-fi, motocykli oraz pływania. Od najmłodszych lat zagorzały fan ciężkiego brzmienia Pantery, choć uważa się za otwartego na inne gatunki słuchacza. Zawsze chadza własnymi ścieżkami. Coś tam czasem skrobnie.

Dariusz Matusiak

Absolwent Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Gra od początku lat 90. Fan ultrarealistycznych symulatorów i gier z klimatem. Miłośnik technicznych nowinek, minimalizmu i kotów.

Gabriela Sicińska

Gabriela Sicińska

Fanka kotów, francuskich śniadań, nowych technologii oraz gier wideo. Entuzjastycznie kibicuje rozwojowi gamingu w chmurze, nucąc kawałki z klasycznych musicali w rytm rąbania drewna w grach survivalowych. Populacja planszówek w jej mieszkaniu zwiększa się w niekontrolowany sposób.

ida k

Ida Kasprzycka

Z zawodu copywriterka, a prywatnie miłośniczka kotów, kultury popularnej, frytek i gier. Nie nazywa siebie nerdem czy geekiem, ale w „Skyrim” nie grała chyba już tylko na lodówce. Ma w sobie dwa wilki: jeden by sobie pojadł, a drugi by sobie pospał. Tak poza tym, #teamplaystation!

Jakub Hertel

Geek w najlepszym tego słowa znaczeniu! Miłośnik gier, komiksów, kinematografii oraz technologii! Z zawodu logistyk, a grafik i redaktor z wyboru. Choć sercem jest przy Sony, to przy innych konsolach też siada chętnie. Wszakże dobrodziejstw popkultury nigdy za wiele.

Kamil Bogdański

Kamil Bogdański

Urodzony w Rzeszowie, choć całym sercem związany z magicznym Krakowem. Absolwent kulturoznawstwa i wiedzy o mediach, z zawodu copywriter, zaś prywatnie miłośnik nowych technologii, mediów, kultury alternatywnej, muzyki elektronicznej i kinematografii klasy B. Najczęściej spotkać można go w kawiarniach, galeriach sztuki lub na sali kinowej.

konrad k

Konrad Kasprzycki

Fan szeroko pojętej popkultury, maratonowego oglądania seriali i klocków LEGO. Gracz z ponad 25-cio letnim stażem, który na wyjazd w góry zapomni butów i kurtki, ale na pewno nie laptopa.

Łukasz Konieczny

Łukasz Konieczny

Fan gier w każdej postaci, choć te na PC i na planszy lubi najbardziej. Z wykształcenia i zamiłowania anglista, co dosyć dobrze współgra z ulubioną muzyką gitarową z Wysp. Na co dzień tata i nauczyciel, od święta tłumacz i piwowar domowy. Po godzinach nie wzgardzi książką i Netflixem.

Milena Łupińska

Miłośniczka słowa pisanego, trwoniąca masę czasu na książki, seriale, filmy i gry, zatwardziała fanka roślin doniczkowych. Do niedawna białostoczanka – aktualnie sosnowiczanka fascynująca się podróżami, odmiennymi kulturami, która lubi też dobrze zjeść, a tym bardziej smacznie zjeść – co jest niemałym paradoksem, ponieważ gotowanie nie jest jej mocną stroną. Morelowy is the new black!

pawel m

Paweł Musiolik

O  grach pisze z krótkimi przerwami od kilkunastu lat. Aktualnie znajdziecie go na GRYOnline oraz prywatnym blogu Glitch.com.pl. Preferuje japońskie gry, a zwłaszcza jRPG-i. Uwielbia serię Final Fantasy, choć serce należy do Vagrant Story i Tactics Ogre z PSP. Gra praktycznie na wszystkim, na czym się da, choć Xboksa nie ma, gdyż jego rolę pełni…

pawel w

Paweł Woźniak

Uwielbia gry sieciowe, dzięki którym może zaspokoić swoje pragnienie rywalizacji lub spędzić czas ze znajomymi. Z produkcji singlowych wybiera tytuły z dynamiczną rozgrywką, wysokim poziomem trudności i nieszablonowymi rozwiązaniami. Jego ulubionymi seriami są Dishonored, Dark Souls i Apex Legends. Poza grami interesuje się również futbolem amerykańskim oraz literaturą science fiction.

Tomasz Wróbel

Tomasz Wróbel

Chociaż interesuję się zdecydowanie zbyt dużą ilością rzeczy to głównym punktem w moim sercu zawsze są monitory. Testami monitorów zainteresowałem się całkowicie z przypadku, gdyż chciałem zrobić coś, czego nie robił praktycznie nikt inny i próbować zrozumieć coś, o czym nikt nie napisał żadnego poradnika. Oprócz monitorów dużo czasu spędziłem z peryferiami, powoli wkraczam na…

Tomasz Szwast

Czy prawnik z doświadczeniem w bankowości i ubezpieczeniach może współtworzyć blog technologiczny? Od 2018 roku staram się udowadniać, że najważniejsze to pasja, zainteresowania i tona sprzętu do ich realizacji.