Redakcja

Nasz redakcyjny zespół to grupa ludzi połączonych wspólną pasją do technologii. Pasję tę łączymy z dziennikarstwem – wszystko, by przedstawić informacje w sposób lekki i przystępny.

Kontakt do redakcji: [email protected]

Zespół

Arkadiusz Kukier

Copywriter z zawodu, wykształcenia i pasji do słowa pisanego. Człowiek skrajności – wielbiciel wartościowej muzyki i ambitnego serialu, jak również mało wymagających reality-show czy kiczowatych hitów przełomu lat 90. i 00. Lubelak, który w wolnym czasie, w wygodnych ciapach i z cebularzem w dłoni, przemierza nieznane krainy w grach komputerowych.

Błażej Charzyński

PCMR, amator wycieczek rowerowych i górskich, zafascynowany uniwersum WH40k, kosmosem, pływaniem oraz ciężkim brzmieniem gitary (choć muzyka elektroniczna to również moja słabość). Zawsze chadzam własnymi ścieżkami. Czasem coś skrobnę.

zdjęcie redaktora damiana cholewy

Damian Cholewa

Twórca treści i zawartości. Gracz komputerowy i konsolowy, ulubione gatunki: erpegi oraz life simy – najlepiej mieszanka tych dwóch z generacji Xboksa 360 i 3DSa, np. Fable 2 lub Rune Factory 4. Aspirujący grafik 3D, dumny ze swojego pierwszego modelu – nie donuta, a deski do krojenia na potrzeby The Sims 4. Krakowianin wychodzący na…

ida k

Ida Kasprzycka

Z zawodu copywriterka, a prywatnie miłośniczka kotów, kultury popularnej, frytek i gier. Nie nazywa siebie nerdem czy geekiem, ale w „Skyrim” nie grała chyba już tylko na lodówce. Ma w sobie dwa wilki: jeden by sobie pojadł, a drugi by sobie pospał. Tak poza tym, #teamplaystation!

Jakub Hertel

Geek w najlepszym tego słowa znaczeniu! Miłośnik gier, komiksów, kinematografii oraz technologii! Z zawodu logistyk, a grafik i redaktor z wyboru. Choć sercem jest przy Sony, to przy innych konsolach też siada chętnie. Wszakże dobrodziejstw popkultury nigdy za wiele.

konrad k

Konrad Kasprzycki

Fan szeroko pojętej popkultury, maratonowego oglądania seriali i klocków LEGO. Gracz z ponad 25-cio letnim stażem, który na wyjazd w góry zapomni butów i kurtki, ale na pewno nie laptopa.

Maciej Dubiel redaktor

Maciej Dubiel

Lubię spędzać czas zanurzony w innych światach, niezależnie czy to są filmy (fantasy, sci-fi, horror), książki (fantasy, sci-fi) czy gry (głównie RPG, strategie i kooperacyjne). Skoro nie zostałem wybrany na padawana, ani nie dostałem listu z Hogwartu, to czekam na 50. urodziny i wizytę Gandalfa.

Michał Kołodziej

Michał Kołodziej

Miłośnik kotów, ale psiaki też uwielbia. Dobrze się czuje w tematyce motoryzacji, a swego czasu sprzedawał nowe Škody w salonach samochodowych. Interesuje się od małego montażem filmów i produkcją wideo. Chciałby nauczyć się robić gry, ale ciągle brak mu czasu. Amerykańskie burgery to jego słabość – podobno jest mistrzem w ich przygotowywaniu.

milena scroll

Milena Łupińska

Miłośniczka słowa pisanego, trwoniąca masę czasu na książki, seriale, filmy i gry, fanka roślin doniczkowych. Do niedawna białostoczanka – aktualnie sosnowiczanka fascynująca się podróżami, zwłaszcza tymi „po taniości”, która lubi też dobrze zjeść, a tym bardziej smacznie zjeść – co jest niemałym paradoksem, ponieważ gotowanie nie jest jej mocną stroną. Morelowy is the new black!

Tomasz Szwast

Czy prawnik z doświadczeniem w bankowości i ubezpieczeniach może współtworzyć blog technologiczny? Od 2018 roku staram się udowadniać, że najważniejsze to pasja, zainteresowania i tona sprzętu do ich realizacji.