Redakcja

Nasz redakcyjny zespół to grupa ludzi połączonych wspólną pasją do technologii. Pasję tę łączymy z dziennikarstwem – wszystko, by przedstawić informacje w sposób lekki i przystępny.

Kontakt do redakcji: [email protected]

Zespół

Arkadiusz Kukier

Copywriter z zawodu, wykształcenia i pasji do słowa pisanego. Człowiek skrajności – wielbiciel wartościowej muzyki i ambitnego serialu, jak również mało wymagających reality-show czy kiczowatych hitów przełomu lat 90. i 00. Lubelak, który w wolnym czasie, w wygodnych ciapach i z cebularzem w dłoni, przemierza nieznane krainy w grach komputerowych.

Błażej Charzyński

Miłośnik gier PC, literatury sci-fi, motocykli oraz pływania. Od najmłodszych lat zagorzały fan ciężkiego brzmienia Pantery, choć uważa się za otwartego na inne gatunki słuchacza. Zawsze chadza własnymi ścieżkami. Coś tam czasem skrobnie.

ida k

Ida Kasprzycka

Z zawodu copywriterka, a prywatnie miłośniczka kotów, kultury popularnej, frytek i gier. Nie nazywa siebie nerdem czy geekiem, ale w „Skyrim” nie grała chyba już tylko na lodówce. Ma w sobie dwa wilki: jeden by sobie pojadł, a drugi by sobie pospał. Tak poza tym, #teamplaystation!

Jakub Hertel

Geek w najlepszym tego słowa znaczeniu! Miłośnik gier, komiksów, kinematografii oraz technologii! Z zawodu logistyk, a grafik i redaktor z wyboru. Choć sercem jest przy Sony, to przy innych konsolach też siada chętnie. Wszakże dobrodziejstw popkultury nigdy za wiele.

konrad k

Konrad Kasprzycki

Fan szeroko pojętej popkultury, maratonowego oglądania seriali i klocków LEGO. Gracz z ponad 25-cio letnim stażem, który na wyjazd w góry zapomni butów i kurtki, ale na pewno nie laptopa.

Maciej Dubiel redaktor

Maciej Dubiel

Lubię spędzać czas zanurzony w innych światach, niezależnie czy to są filmy (fantasy, sci-fi, horror), książki (fantasy, sci-fi) czy gry (głównie RPG, strategie i kooperacyjne). Skoro nie zostałem wybrany na padawana, ani nie dostałem listu z Hogwartu, to czekam na 50. urodziny i wizytę Gandalfa.

Michał Kołodziej

Michał Kołodziej

Miłośnik kotów, ale psiaki też uwielbia. Dobrze się czuje w tematyce motoryzacji, a swego czasu sprzedawał nowe Škody w salonach samochodowych. Interesuje się od małego montażem filmów i produkcją wideo. Chciałby nauczyć się robić gry, ale ciągle brak mu czasu. Amerykańskie burgery to jego słabość – podobno jest mistrzem w ich przygotowywaniu.

Milena Łupińska

Miłośniczka słowa pisanego, trwoniąca masę czasu na książki, seriale, filmy i gry, fanka roślin doniczkowych. Do niedawna białostoczanka – aktualnie sosnowiczanka fascynująca się podróżami, odmiennymi kulturami, która lubi też dobrze zjeść, a tym bardziej smacznie zjeść – co jest niemałym paradoksem, ponieważ gotowanie nie jest jej mocną stroną. Morelowy is the new black!

szymon karcz

Szymon Karcz

Miłośnik wszelkich emocji. Poszukuje ich chętnie w muzyce, książkach, filmach oraz aranżacjach wnętrz. Zwolennik teorii mówiącej, że wystrój domu świadczy o typie osobowości jego mieszkańca. Z wykształcenia polonista ukierunkowany na edycję tekstów. Filmoholik, dla którego kino jest drugim domem. Chłopak z wieloma pasjami, ale to sztuka zajmuje szczególne miejsce w jego życiu.

Tomasz Szwast

Czy prawnik z doświadczeniem w bankowości i ubezpieczeniach może współtworzyć blog technologiczny? Od 2018 roku staram się udowadniać, że najważniejsze to pasja, zainteresowania i tona sprzętu do ich realizacji.