Rozrywka

15.12.2021 11:48

Bully 2 – sequel klasyki twórców GTA może być blisko

Gry Newsy
9
0
0
9
0

Bully 2 jednak powstaje? Gracze z niecierpliwością wyczekują nowych odsłon dowolnej marki studia Rockstar Games. Dotyczy to również drugiej odsłony gry Bully, którą być może ujrzymy już niebawem.

Od premiery gry Red Dead Redemption 2 w 2018 roku firma Rockstar Games nie zapowiedziała żadnej nowej produkcji. Jedynymi nowościami, jakie otrzymywali gracze, były mniejsze lub większe aktualizację do gier-usług Rockstara i przeciętne odświeżenie pierwszych trzech trójwymiarowych odsłon serii GTA.

Nic dziwnego, że plotki o powstawaniu drugiej odsłony gry Bully – przygodowej gry akcji osadzonej w szkolnych realiach – wywołały w sieci niemałe zamieszanie. Zwłaszcza że rozprowadza je uznany insider Tom Henderson. Według niego premiera Bully 2 jest już bliżej niż dalej, a do zapowiedzi produkcji miało dojść podczas tegorocznej gali The Game Awards.

Tylko wybrańcy zobaczyli Bully 2 w akcji

Na swoim profilu w serwisie Twitter Tom Henderson opublikował kilka wpisów, dotyczących pokazu, który rzekomo odbył się za kulisami z udziałem wybranych osób. Prezentacja miała obejmować fragment rozgrywki z Bully 2. Henderson zastrzega, że nie był na pokazie, ale najwidoczniej ufa swoim informatorom na tyle, żeby podzielić się tymi informacjami ze społecznością.

Tom Henderson zauważa, że Bully 2 miało zostać zapowiedziane na The Game Awards 2021, ale najwidoczniej Rockstar Games zmieniło swoje plany. Należy przy tym wziąć poprawkę na to, że podane informacje są dość niepełne (co przyznaje zresztą także sam zainteresowany). Kiedy tylko Henderson uzyska więcej szczegółów na temat Bully 2, to niezwłocznie się nimi podzieli.

Tom Henderson przewidział już niejedną premierę gry i możemy mu zaufać w kwestii najnowszych przecieków. W związku z tym kontynuacja Bully’ego oże rzeczywiście być w produkcji od jakiegoś czasu. Istnieje więc spora szansa na to, że już niebawem zobaczymy w sieci oficjalną zapowiedź nowego tytułu Rockstar Games.

9
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.