myszki bezprzewodowe do 300

Technologia

13.05.2022 10:46

TANIE myszki bezprzewodowe do 300 zł x6 – nowy film na kanale moreleTV

moreleTV Peryferia
7
0
1
7
0

Myszki bezprzewodowe do 300 złotych? W najnowszym materiale na kanale moreleTV Radyjko podpowiada, jaki model wybrać. Sprawdź jaki gryzoń bez kabla sprawdzi się w 2022 roku.

Łączność bezprzewodowa to dla wielu absolutny must-have. I choć (niestety) nie zanosi się jeszcze na bezprzewodowe zasilanie całego peceta, tak peryferia komputerowe mogą łączyć się z urządzeniem za pomocą bluetootha. Arek przygotował materiał sześciu polecanych gryzoni w cenie do 300 złotych. Cena nie jest mała, ale pamiętajcie, że łączność bezprzewodowa jest technologią droższą niż zwykły kabel. Cena w tym przypadku jest uzasadniona i ustawiona odpowiednio wyżej.

Najlepsze dostępne obecnie myszki bez kabla?

Znajdziecie je w tym materiale! Nie będę wspominał tu, jakie modele przygotował dla Was Radyjko, ale powiem, że jest w czym wybierać. Uważam też, że sama forma przygotowanego przez autora wideo jest również ciekawa. Otóż nie podzielił go on na zasadzie opowiadania o każdym modelu z osobna. Zamiast tego poszedł inną drogą.

Chodzi tu o omówienie wszystkich myszek pod konkretnymi zagadnieniami (nagranie zostało podzielone na odpowiednie time stampy), które są przedstawione w materiale. I tak też dowiecie się, jak gryzonie wypadają po pierwszym wrażeniu, jakie rodzaje łączności oferują, jak wypadają w praktyce i… jakie problemy cechują wybrane modele! Niestety, nic nie jest idealne, warto zatem brać pod uwagę wszystkie plusy i minusy przed zakupem.

Autor nie omieszkał się podzielić także swoim osobistym wyborem, czyli urządzeniem, które jest najlepszą opcją z proponowanych 6 modeli. Jesteście ciekawi, która myszka zasłużyła na wyróżnienie? Odsyłam Was do materiału!

Myszki bezprzewodowe do 300 złotych? Co tak drogo!

Pozwoliłem sobie rzucić okiem na sekcję komentarzy, gdzie część użytkowników wypomina cenę takiej myszki pozbawionej kabla. W standardzie cenowym takich myszek cena do 300 złotych jest naprawdę okazyjna. Niestety, konstrukcja tych urządzeń wymusza na producencie zastosowanie odpowiednich podzespołów. Cena na takim, a nie innym poziomie jest zatem zupełnie zrozumiała.

Sprawdź też: Logitech POP – recenzja zestawu. Klawiatura i mysz z klasą!

Pamiętajcie też, że są to myszki dla graczy. W związku z tym nie może być tu mowy o żadnych opóźnieniach. Czasy, gdy urządzenia komunikujące się radiowo z komputerem miały opóźnienia, już minęły. Zostało to jednak osiągnięte poprzez zastosowanie odpowiednio lepszych rozwiązań.

Taki gryzoń musi się sprawdzić w trakcie szybkiej rozgrywki (np. podczas shootera online), stąd też ich wycena jest niestety wysoka. Brak obecności kabla jest więc wygodą, za którą każdy chętny zmuszony jest dopłacić. Sami musicie sobie zatem odpowiedzieć, czy warto kupić myszkę bezprzewodową.
Jak zawsze, polecam zapoznanie się z całą listą dostępnych materiałów na kanale moreleTV. Polecam też subskrybowanie kanału, co pozwoli Wam być na czasie z regularnie pojawiającymi się nowościami od Arka, Tomka, Kamila, Łukasza i Bartka.

7
0

Podziel się:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *