Rozrywka

12.01.2022 14:28

Horizon Forbidden West wyciekło do Internetu

Gry Newsy
13
3
0
13
3

Horizon Forbidden West ma premierę za niewiele ponad miesiąc, a właśnie zaczęły krążyć pogłoski o wycieku gry. Jak poważna jest sytuacja?

Horizon Forbidden West jest wyczekiwaną kontynuacją hitu wydanego na PS4 w 2017 roku. Fani odliczają dni do oficjalnej premiery – 18 lutego. Niestety w Internecie pojawiły się zrzuty ekranu z niekompletnego buildu gry na PS4, w którym brak części tekstur czy modeli. Według Video Games Chronicle wersja, która jest w rękach niepowołanych osób, jest grywalna i zawiera całość linii fabularnej.

Źródła mówią, że wyciek jest prawdziwy, a w międzyczasie Sony, wydawca gry, ciężko walczy ze zrzutami ekranu pojawiającymi się w mediach społecznościowych. Wszystkie obrazy udostępniane na twitterze są na bieżąco usuwane, podając jako powód zgłoszenie przez właściciela praw autorskich – potwierdza to realność sytuacji. Z tego co wiadomo, ta wersja gry nie jest udostępniona w Internecie, jednak należy uważać na potencjalne spoilery historii.

Nie jest to też pierwszy raz, kiedy wczesna wersja długo wyczekiwanej produkcji, wymknęła się do Internetu. W 2020 roku, też około miesiąca przed premierą, wczesny build The Last of Us Part II dostał się w ręce graczy i wielka część fabuły została ujawniona. Po tamtej wpadce Sony twierdziło, że uszczelniło swoje zabezpieczenia, jednak zaistniałe okoliczności wydają się to podważać.

Osobiście będę uważał na jakiekolwiek informacje o Horizon Forbidden West. Mimo że nie jestem przewrażliwiony na punkcie spoilerów, to jednak wolę samodzielnie poznawać losy Aloy. Tylko miesiąc został do premiery, więc możecie się spodziewać szybkich pierwszych wrażeń. Jeżeli jeszcze nie odwiedziliście świata stworzonego przez Guerrilla Games, to w PS Store możecie złapać Horizon Zero Dawn na super przecenie w ramach Zimowej Wyprzedaży.

Jeżeli jesteś wrażliwy na spoilery fabularne – uważaj, mogą pojawić się w każdej chwili. Czekasz na Horizon Forbidden West? Co myślisz o całej sytuacji?

Zapraszam też do przeczytania innych naszych materiałów na temat produkcji w tym uniwersum:

Źródło obrazu głównego: reddit.com

13
3

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.