PS Store Zimowa Wyprzedaż - Scroll

Promocje

11.01.2022 17:00

PS Store – Zimowa Wyprzedaż Kontratakuje!

Gry Newsy
12
0
0
12
0

PS Store wprowadza drugą część Zimowej Wyprzedaży. Zobacz, jakie gry możesz zgarnąć na olbrzymich przecenach – nawet do 75% taniej.

PS Store doskonale zdaje sobie sprawę, jak długie są zimowe wieczory i jak bardzo potrzebujemy teraz rozrywki. Z tego powodu druga tura Zimowych Wyprzedaży jest błogosławieństwem i idealnym pretekstem, żeby uzupełnić swoją biblioteczkę gier. Jest coś, co bardzo chciałeś dodać do swojej kolekcji, ale zawsze wypadało z koszyka w ostatniej chwili? Może masz ochotę na eksperyment i nie chciałeś ryzykować, kupując grę za pełną cenę? Teraz masz okazję to nadrobić. Oto kilka z olbrzymiej liczby propozycji przygotowanych przez Sony.

Demon’s Souls PS5 – 210,18 zł ( – 38%)

Remake kultowej gry z PS3, odbudowany od zera przez studio Bluepoint Games, wciągnie Cię w ponury i niebezpieczny świat. Powstrzymaj przedwiecznego demona – Starszego, który rozbudzony chciwością ludzi, dąży do pochłonięcia wszystkich dusz. Jesteś jednym z licznych wojowników, którzy starają się powstrzymać jego wysiłki, jednak tam gdzie inni zawiedli, Ty – zwyciężysz.

Sprawdź też: Elden Ring – stwórz sobie przystojniaka

Horizon Zero Dawn: Complete Edition PS4 – 39,50 zł ( – 50%)

Wyrusz w podróż z Aloy, wyjątkową dziewczyną z plemienia Nora, w postapokaliptycznym świecie wypełnionym robo-dinozaurami. W trakcie przygody rozwikłasz zagadkę jej pochodzenia, jak doszło do upadku cywilizacji oraz wiele więcej. Piękna oprawa graficzna, unikalny świat i porywająca historia, zagwarantują rozrywkę na długie godziny.

Sackboy: Wielka Przygoda PS4 & PS5 – 170,43 zł ( – 43%)

Pełna wyzwań zręcznościowa gra przygodowa z emocjonującym trybem współpracy. Chcesz sprawdzić, który z Twoich przyjaciół jest pomocny, a który jest prawdziwą kulą u nogi? Teraz możesz! Przeczytaj naszą recenzję gry: Sackboy: Wielka Przygoda – relaks w towarzystwie szmacianki i daj się przekonać!

Returnal PS5 – 254,25 zł ( – 25%)

Wciel się w rolę Selene, pilota statku kosmicznego, która musi awaryjnie lądować na obcej planecie. Coś nie pozwala Selene umrzeć i po każdej nieudanej próbie ucieczki odradza się na nowo. Musisz się wydostać z tej planety. Musisz przerwać cykl.

Sprawdź też: Techland chwali się, że ukończenie Dying Light 2 zajmie 500 godzin

Gang Beasts PS4 – 42,00 zł ( – 50%)

Lubisz przemoc?! Oczywiście że tak, ale tylko tą wirtualną! Najlepiej żeby była karykaturalna! I żebyś częściej sam sobie robił krzywdę niż przeciwnikowi…? I żeby postaci ledwo dało się kontrolować…? Najważniejsze, że jest przy tym dużo śmiechu! Nasza recenzja znajduje się tutaj: Gang Beasts – recenzja. Galarety w natarciu! Do zobaczenia w ringu!

To jest kilka propozycji tego, co możesz wyłowić z morza ofert w drugiej części Zimowej Wyprzedaży na PS Store. Promocja trwa do 20 stycznia, więc zbyt długo się nie zastanawiaj!

12
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *