Elden Ring jest pierwszą grą od FromSoftware z w pełni otwartym światem. - Scroll

Rozrywka

11.01.2022 13:25

Elden Ring – stwórz sobie przystojniaka

Gry Newsy
8
0
0
8
0

Elden Ring nadchodzi wielkimi krokami i przecieki sugerują znaczną poprawę szaty graficznej. Jeden z najnowszych prezentuje zmiany w kreatorze postaci.

Elden Ring jest jedną z najbardziej wyczekiwanych gier roku. Znane ze swej atmosfery, unikalnego sposobu opowiadania historii i bezkompromisowego poziomu trudności, gry studia FromSoftware mogły pozostawiać wiele do życzenia pod względem graficznym. Z dotychczasowych materiałów wygląda na to, że sytuacja ma się poważnie zmienić w najnowszej produkcji.

Do sieci wyciekło nagranie z rozbudowanego kreatora postaci z Elden Ring. Szeroki wybór opcji personalizacji postaci zawsze był uwzględniany w grach serii Dark Souls czy Bloodborne. Jak przyznał Hidetaka Miyazaki, reżyser i scenarzysta w studiu, imponujący remake Dark Souls był bodźcem, którego studio potrzebowało, by dopracować także modele postaci. Wyniki ciężkiej pracy są wyraźnie widoczne w załączonym wideo. Nagranie jest bez narracji, brak też znacznej części oznaczeń, a te występujące są w języku japońskim – jednak nie to jest dla nas najważniejsze. Gracze zaznajomieni z dziełami FromSoftware od razu rozpoznają layout kreatora postaci.

https://youtu.be/bbPboIFdQ4o

Sprawdź też: Promocje Steam, PSN, Xbox i GOG – przegląd przecen – 10.01.2022

Elden Ring jest potężnym skokiem w szczegółowości modelu postaci, w porównaniu do Dark Souls 3. - Scroll
Skok jakościowy modelu postaci jest imponujący, zwłaszcza jak się go zestawi z wcześniejszymi.

Elden Ring będzie miał premierę 25 lutego 2022 i będziemy mogli zagrać w niego na PlayStation 4 i 5, Xbox One, Xbox Series S/X oraz komputerach osobistych. Czekasz na najnowszą grę od FromSoftware?

Sprawdź też: Krowa i gogle VR na głowie – skąd takie połączenie?

8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *