Rozrywka

30.11.2021 08:58

Potwierdzono drugi sezon Chucky – co o nim wiemy?

Filmy i seriale Newsy
9
0
1
9
0

Tuż przed końcem pierwszego sezonu serialu, opowiadającego o siejącej zamęt demonicznej laleczce, potwierdzono oficjalnie, że sezon drugi powstanie. W 2022 lepiej często oglądajcie się za siebie!

Chucky sezon 2

Produkcja SyFy, odnosząca spore sukcesy za oceanem, doczeka się kontynuacji w postaci drugiego sezonu. Informacja ta została oficjalnie potwierdzona na stronie syfy.com. Sam temat kontynuacji wisiał w powietrzu od dawna, jednak dopiero od wczoraj fani mogą być pewni przyszłości produkcji. Serial doczeka się drugiego sezonu w 2022 roku.

Jak chwalą się sami producenci, Chucky to obecnie jeden z dwóch najmocniejszych tytułów stacji (tuż obok serialu Resident Alien) – sezon pierwszy tej produkcji zgromadził około 10 milionów widzów w Stanach, na wszystkich platformach. Oficjalne potwierdzenie kontynuacji pojawiło się dzień przed finałowym odcinkiem pierwszego sezonu, który zostanie wyemitowany dziś.

Kogo możemy się spodziewać w drugim sezonie?

W kontynuacji losów demonicznej laleczki z pewnością zobaczymy aktorów znanych z pierwszego sezonu. Będa to m. in. Zackary Arthur, Teo Briones, Devon Sawa, Alyvia Alyn Lind, Björgvin Arnarson, Barbara Alyn Woods czy Lexa Doig. Oczywiście powróci również ikoniczny głos Chucky’ego, czyli Brad Dourif, który nieprzerwanie od pierwszej filmowej części serii odgrywa tę rolę.

Prócz znanych z pierwszego sezonu twarzy, twórcy przygotowali jednak więcej niespodzianek. Wraz z powrotem serialu, na ekranie zobaczymy również postacie znane wszystkim weteranom filmów! Pojawić się ma Alex Vincent (znany z pierwszego filmu), Christine Elise, Jennifer Tilly oraz Fiona Dourif. To duży ukłon w stronę fanów starszych produkcji filmowych – zabieg ten z pewnością przysłuży się popularności serialu.

Twórcy i fabuła

Chucky po raz pierwszy trafia na mały ekran, jednak nie jest sama – nad produkcją czuwa jej “ojciec” czyli Don Mancini. Mancini, który odpowiada za scenariusze do trzech pierwszych filmów (a także jest twórcą postaci Chucky’ego), jest osobą, która z pewnością pomogła produkcji zyskać rzeszę oddanych fanów.

Fabuła serialu rozgrywa się w małym i sennym miasteczku, które jest miejscem urodzenia Charlesa Lee Raya (fikcyjnego seryjnego mordercy, którego dusza po śmierci przeszła do lalki). To właśnie tu Chucky wchodzi w bliskie kontakty z grupą młodych bohaterów. Wkrótce, spokojne miasteczko zostaje wstrząśnięte informacjami o zabójstwach, a na wierzch zaczynają wychodzić skrywane długo sekrety.

Gdzie oglądać w Polsce?

Niestety na chwilę obecną, Chucky nie jest dostępny w Polsce. Choć platforma SyFy posiada polski kanał, to serial nie jest u nas emitowany. Brak również informacji czy sytuacja ulegnie zmianie w przyszłości. To samo dotyczy także najważniejszych platform VOD, które dostępne są w naszym kraju. Serial można obejrzeć jedynie na amerykańskim kanale SyFy (USA Network).

Sprawdź też: 6. sezon Better Call Saul będzie niesamowity, zdradza jeden z aktorów

Źródło: syfy.com

9
0

Podziel się:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.