marvels avengers spiderman

Rozrywka

09.11.2021 07:41

Spider-Man nareszcie w Marvel’s Avengers!

Filmy i seriale
13
0
0
13
0

Marvel’s Avengers w wersji na konsole Playstation 4 od samego początku reklamowane było ekskluzywnym dodatkiem w postaci grywalnego Spider-Mana. Po nieco ponad roku człowiek pająk w końcu pojawi się w grze!

Marvel’s Avengers – nadchodzi Spider-Man!

Marvel’s Avengers daleko od ideału, jednak po tych wszystkich update’ach gra zaczyna jakoś wyglądać. Do tej pory pojawiło się już kilka misji fabularnych, a dokładniej dwie z Hawkeye (Clintem oraz Kate), a także Czarną Panterą. 

We wrześniu studio opublikowało mapę z terminarzem wszystkich nadchodzących dodatków, a ten ze Spider-Manem zapowiedziany był na Jesień/Zimę, a teraz nareszcie poznaliśmy datę premiery tego DLC – człowiek pająk przybędzie 30 listopada 2021 roku!

Informacja ta pochodzi z oficjalnego profilu gdzie opublikowano listę nadchodzących nowości. Poza nowymi kostiumami, raidzie oraz usprawnieniami w rozgrywce znalazło się też miejsce dla eventu związanego ze Spider-Manem.  W przyszłym tygodniu odbędzie się kolejny Marvel’s Avengers dev livestream, na którym nie tylko zaprezentowany zostanie pierwszy fragment rozgrywki z Peterem Parkerem, ale także dostępnych dla niego kostiumów. 

marvel's avengers gra
Tak wygląda mapa nadchodzącej zawartości gry | źródło: oficjalne profile Marvel’s Avengers

Zobacz też:Chronologia filmów Marvela. Jak oglądać filmy Marvela?

Zarys fabuły dodatku ze Spider-Manem w Marvel’s Avengers

Z czym zmierzy się Spider-Man w nadchodzącym dodatku? Oto oficjalny zarys fabuły:

„Peter Parker odkrywa nowy plan AIM. Złowroga korporacja stara się zdobyć technologię, dzięki której sprawi, iż ich armia Synthoidów będzie niepowstrzymana, co doprowadziłoby do totalnej katastrofy. To doprowadza do współpracy Spider-Mana z Avengers, aby zapobiec katastrofie. Jako heros działający głównie solo, otrzymuje nie lada wyzwanie, które polega na pracy zespołowej. Czy uda im się pokrzyżować plany AIM?”

Czekacie na ten update czy może już dawno się poddaliście i usunęliście gry z dysku? Warto przypomnieć, iż jakiś czas temu gra otrzymała bezpłatny upgrade do wersji na PS5, więc może być to doskonała okazja, aby powrócić do świata wykreowanego przez Crystal Dynamics.

Event ze Spider-Manem w już 30 listopada, dostępny wyłącznie na konsolach Playstation 4 i Playstation 5

13
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *