pokemon horizons kiedy premiera w polsce

Rozrywka

27.02.2024 12:00

Pokemon Horizons  – kiedy premiera na Netflixie? Najważniejsze informacje

Filmy i seriale
8
0
0
8
0

Pokemon Horizons już niedługo pojawi się na Netfliksie! Zobacz zwiastun i przygotuj się do odbycia emocjonującej przygody z zupełnie bohaterami w serii! 

Po ponad dwóch dekadach Ash Ketchum w końcu został czempionem Pokemon! Okazuje się, że bycie mistrzem oznacza jednak coś innego, więc młody trener wyruszył w dalszą podróż. Jednak dalszych jego losów już nie będzie dane nam zobaczyć. Dlaczego?

Ponieważ w Pokemon Horizons otrzymamy zupełnie nowych protagonistów. Tak! Dobrze czytasz! Nie jednego, a dwóch! Co konkretnie wiadomo o tej serii? Oto wszystkie najważniejsze informacje na jej temat! Miłej lektury! 🙂 

Pokemon Horizons – kiedy premiera w Polsce?

Oficjalna data premiery Pokemon Horizon na polskim Netfliksie to 7 marca 2024 roku! To niemalże rok od debiutu serii w Japonii. Całość składać będzie się z 30 odcinków. 

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Na ten moment nie wiadomo jeszcze czy wszystkie będą dostępne od razu, czy zostanie to podzielone na części, tak jak miało to miejsce w przypadku Pokemon Najwspanialsze Podróże.

Zwiastun Pokemon Horizons

Oficjalny zwiastun do Pokemon Horizons został opublikowany 24 marca 2023 roku i zyskał dużą uwagę fanów na całym świecie. Materiał ten możesz obejrzeć powyżej.

Natomiast trailer z polskim dubbingiem został wydany 12 stycznia 2024 roku. Nieco dziwnie nie słyszeć już legendarnego głosu Hanny Kinder-Kiss, niemniej jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tej serii! 

Fabuła w Pokemon Horizons

Ash pożegnał się nie tylko ze swoją mamą, ale też i nami, fanami. O czym w takim razie będzie Pokemon Horizons? Jak już wcześniej wspomniałem – tym razem serial skupi się nie na jednym, a dwójce bohaterów – Liko i Royu. 

Liko, pochodząca z Paldei, zapisała się do Akademii Indigo, internatu w Kanto i widzimy ją, jak stara się zawrzeć nowe znajomości. Posiada tajemniczy wisiorek, który odziedziczyła po swojej babci i wydaje się, że kryje on sekretną moc. Spotyka swojego pierwszego Pokemona, uroczego małego Sprigatito, pokemona typu trawiastego ze starterów z Paldei.

Sprawdź też: Złap je wszystkie! Pokemon GO — poradnik oraz cenne wskazówki

Natomiast Roy, który także zamieszkuje Kanto, rozpoczyna swoją przygodę wraz ze swoim Fuecoco, pokemonem typu ognistego ze starterów z Paldei. Zupełnie jak Liko, posiada on unikalny przedmiot. W tym przypadku jest to tajemniczy, steampunkowy Pokeball. Los sprawia, że ​​duet się spotyka, gdy obydwoje spotykają się z Friede, profesorem Pokémonów, i jego partnerem, Kapitanem Pikachu, aby wyruszyć w podróż poznawczą po ciągle rozszerzającym się i tajemniczym świecie Pokémonów.

Czy Ash pojawia się w serialu?

Jeśli zastanawiasz się, czy Ash pojawi się pierwszym sezonie Pokemon Horizons, to niestety nie. Wprawdzie młody trener na razie podąża inną ścieżką, ale z pewnością powróci w przyszłości, co potwierdził reżyser anime Pokémon, Kunihiko Yuyama. Żeby być dokładnym – stało się to w rozmowie z magazynem Otomedia w ich wydaniu wiosennym 2023. Yuyama stwierdził, że Ash powróci w przyszłości. Nie wiadomo jednak, czy powróci w serii Pokémon Horizons, czy być może w jakimś spin-offie.  

To by było na tyle, jeśli chodzi o Pokemon Horizons! Niestety na ten moment nie otrzymaliśmy żadnych informacji na temat obsady w polskiej wersji serialu, niemniej, kiedy tylko takowe się pojawią, to migiem zaktualizujemy artykuł. W międzyczasie daj znać, czy też czekasz na nową serię z kieszonkowymi stworami? 🙂 

8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *