spider-man no way home plakat

Rozrywka

24.01.2022 10:07

Spider-Man: No Way Home na nowym plakacie rozbija multiwersum

Filmy i seriale Newsy
5
2
0
5
2

Spider-Man: No Way Home, choć już swoje zarobił, to cały czas dąży po więcej! Najnowsza produkcja Marvela cieszy się ogromną popularnością oraz uznaniem, a teraz właśnie opublikowano kolejny plakat promujący film. Wygląda nieźle!

Najnowszy plakat promujący Spider-Man: No Way Home został opublikowany na oficjalnych profilach Social Media Sony Pictures Releasing International. Przedstawia on sylwetkę głównego bohatera otoczoną potłuczonym szkłem, co ma być metaforą rozbitego multiwersum.

Plakat możecie zobaczyć poniżej:

Multiwersum to koncept, o którym wiemy stosunkowo niewiele – te słowa wypowiedział Doktor Strange do Petera Parkera w Spider-Man: No Way Home. Choć wielu fanów miało nadzieję, że wątek wieloświatów zostanie “oficjalnie” zapoczątkowany w WandaVision (szczególnie ze względu na występ Evana Petersa jako Quicksilver), ostatecznie stało się to dopiero w serialu Loki

Prawdziwą ucztę przygotował jednak najnowszy film o młodocianym Człowieku-Pająku, który sprowadził wielu aktorów z produkcji, w których Spider-Manem byli Tobey Maguire oraz Andrew Garfield – mowa tutaj o takich osobistościach, jak Alfred Molina (Spider-Man 2), Jamie Foxx (The Amazing Spider-Man 2), Willem Dafoe (Spider-Man), Thomas Haden Church (Spider-Man 3) czy Rhys Ifans (The Amazing Spider-Man).

Poza tym w filmie wystąpili oczywiście Tom Holland (Diabeł wcielony, Jezeli nadejdzie jutro) w roli Petera Parkera, Zendaya (Euforia, Diuna) jako Michelle Jones, Jacob Batalon (Banana Split, Wieczorówka) jako Ned Leeds, Jon Favreau (Polisa na życie, Wilk z Wall Street) jako Happy Hoggan, Benedict Cumberbatch (Sherlock, Psie Pazury) jako Doktor Strange oraz Marisa Tomei (Zapaśnik, Skryta namiętność)  jako ciocia May.

Konsekwencje wydarzeń z Spider-Man: No Way Home poznamy dopiero w Doktor Strange: w multiwersum obłędu, gdzie tytułowy bohater będzie musiał posprzątać cały bałagan, który narobił zaklęciem dla Petera Parkera. Plotkuje się, że w tym przypadku także może pojawić się sporo znanych już dla filmów Marvela twarzy, ale nic nie zostało jeszcze oficjalnie potwierdzone.

Jak podoba wam się ten plakat? Widzieliście już film czy dalej zwlekacie z seansem? A może obejrzeliście go już kilka razy? Koniecznie dajcie znać w komentarzach!

Seanse Spider-Man: No Way Home dalej są puszczane w kinach. Premiera Doktor Strange: w multiwersum obłędu 4 maja 2022 roku.

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

Sprawdź też:

5
2

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *