wzrost wydajności msi claw

Technologia

29.05.2024 13:12

Wzrost wydajności w MSI Claw. MSI aktualizuje BIOS!

Konsole Newsy
1
0
0
1
0

MSI poinformowało, że nowa aktualizacja BIOS-u oraz oprogramowania MSI Center M przyniosła średnio 30-procentowy wzrost wydajności gamingowego handhelda Claw. Dzięki temu, Claw jest teraz w stanie płynnie obsługiwać wszystkie 100 najpopularniejszych gier na Steam, przewyższając pod tym względem swoich konkurentów.

Z wewnętrznych testów wynika, że najnowsze wersje BIOS-u E1T41IMS.109 (oznaczenie 109) i MSI Center M 1.0.2405.1401 (oznaczenie 2405.1401) znacząco poprawiają wydajność w grach. W Forza Horizon 5 wydajność wzrosła o 30%, a w tytułach takich jak Fortnite i Helldivers 2 zanotowano wzrosty ponad 20%. W Valheim liczba klatek na sekundę wzrosła nawet o 90%, a w grach Euro Truck Simulator 2, World of Warships i Dying Light wydajność poprawiła się o ponad 50%.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Użytkownicy mogą pobrać najnowszy BIOS i MSI Center M za pośrednictwem funkcji Live Update na stronie MSI lub bezpośrednio przez MSI Center M. Od wersji BIOS-u 109, aktualizacje można wykonywać bezpośrednio w MSI Center M, bez konieczności pobierania plików z internetu. MSI Center M będzie również informować użytkowników o nowych aktualizacjach BIOS-u.

Taki oto boost otrzymało MSI Claw! Robi wrażenie?

MSI współpracuje z firmą Intel nad ciągłym doskonaleniem wydajności Claw. Zaleca się korzystanie z ustawień takich jak profil Extreme Performance, włączona funkcja Over Boost, rozdzielczość FHD (1920×1080), niskie ustawienia graficzne, XeSS ustawione na Performance (jeśli dostępne), wyłączony V-Sync i brak limitu FPS.

Zainteresowało Cię MSI Claw? W takim razie chwyć swoją sztukę poniżej!

Zdjęcia: Materiały Prasowe

1
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *