Kropki kwantowe w monitorze gamingowym 4K. Oto MSI MPG 274URF QD!

Technologia

04.07.2024 09:46

Kropki kwantowe w monitorze gamingowym 4K. Oto MSI MPG 274URF QD!

Monitory Newsy
1
1
0
1
1

MSI wprowadza na rynek nowy monitor dla graczy – MPG 274URF QD, wyposażony w 27-calowy panel 4K Rapid IPS. Urządzenie charakteryzuje się częstotliwością odświeżania 160 Hz oraz czasem reakcji wynoszącym 0,5 ms, co ma zapewniać wyjątkową płynność obrazu oraz szybkie reakcje w dynamicznych grach. Monitor o rozdzielczości UHD (3840 × 2160 pikseli) wspiera technologię Adaptive-Sync, eliminując zacięcia i rozrywanie obrazu.

Wybierz swój nowy monitor MSI

Rapid IPS zastosowany w MSI MPG 274URF QD redukuje rozmycie obrazu podczas szybkich akcji, co jest szczególnie istotne w strzelankach, grach sportowych i wyścigach. Monitor wykorzystuje również technologię FreeSync Premium, zapewniającą płynność rozgrywki. Technologia Quantum Dot gwarantuje szeroki gamut kolorów, a certyfikat VESA DisplayHDR 400 potwierdza obsługę szerokiego zakresu tonalnego HDR, co przekłada się na głębsze i bardziej realistyczne barwy.

obudowa tył MSI MPG 274URF QD
Tak prezentuje się tył monitora MSI MPG 274URF QD

Monitor wyposażono także w funkcje takie jak MSI SpectrumBar – podświetlenie, które można zsynchronizować z innymi urządzeniami zgodnymi z technologią Mystic Light, oraz Gaming Intelligence, aplikację ułatwiającą konfigurację monitora za pomocą klawiatury i myszy. Użytkownicy mogą samodzielnie aktualizować firmware dzięki złączu USB, a przełącznik KVM umożliwia kontrolowanie kilku urządzeń za pomocą jednego zestawu klawiatury, myszy i monitora. Tryb konsolowy wykorzystuje możliwości interfejsu HDMI 2.1, a funkcja AI Vision poprawia szczegóły w ciemnych obszarach ekranu i zwiększa ogólną jasność oraz nasycenie kolorów.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Nie zabrakło również ergonomicznej podstawy, pozwalającej na łatwą regulację położenia ekranu, ani funkcjonalnego portu USB-C z możliwością ładowania urządzeń z mocą do 65 W – na przykład laptopa czy smartfona. Wiemy, że monitor pojawi się w sklepach w cenie 2299 zł, a zatem w bardzo opłacalnej, jak na tak rozbudowany monitor 4K.

Nie tak dawno pisaliśmy o premierze innego monitora – MSI MPG 491CQP.

1
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *