Peaky Blinders

Rozrywka

02.12.2021 13:03

Teaser 6. sezonu Peaky Blinders – Tom Hardy powraca!

Filmy i seriale Newsy
10
0
0
10
0

Peaky Blinders powraca, a wraz z nim, ulubieniec wszystkich fanów, czyli Alfie! Co czeka nas w ostatnim sezonie serialu, przedstawiającego losy gangsterskiej rodziny Shelby?

Fani nie muszą długo czekać – choć nie ma podanej jeszcze konkretnej daty, to ogół prac związanych z kręceniem szóstego sezonu Peaky Blinders został zakończony. Premiery możemy się spodziewać już na początku 2022 roku!

Omówienie teasera

Zamieszczony wczoraj, na oficjalnym twitterowym koncie Peaky Blinders teaser, przedstawia powrót dwóch ikonicznych postaci serialu. Zarówno Thomas Shelby (Cillian Murphy) jak i Alfie Solomons (Tom Hardy) ponownie pojawią się w serialu – czy połączą siły raz jeszcze?

Tweet, zamieszczony z dopiskiem “zobaczcie kto wrócił” przekazuje także informacje co do premiery sezonu – początek 2022 roku. Niestety, produkcja 6. sezonu spotkała liczne trudności związane z pandemicznymi restrykcjami. Niemniej jednak, udało się ją doprowadzić do końca – już wkrótce fani poznają finał historii.

Koniec serialu to nie koniec?

Czy aby z pewnością będzie to finał? Jak potwierdził Steven Knight, twórca serialu, produkcja doczeka się pełnometrażowego filmu, który poprowadzi historię dalej (i być może to właśnie wtedy ostatecznie ją zakończy). Niestety, trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość – film raczej nie powstanie prędko.

Sprawdź też: Matrix Zmartwychwstania – nowy trailer wywołuje Déjà Vu

Oprócz tego, choć twórcy nie zaznaczyli tego wprost, najprawdopodobniej powstaną inne seriale, rozwijające wątki poboczne oraz innych bohaterów. Fani tego uniwersum mogą być więc spokojni – produkcje spod szyldu Peaky Blinders powstaną (o ile nie są już w produkcji).

Niestety, twórcy są oszczędni w kwestii dozowania informacji o fabule sezonu szóstego. Podobnie jak brak jest informacji na temat ilości odcinków – choć tutaj pewnie wystąpi ten sam schemat jak poprzednio: wszystkie inne sezony serialu mają 6 odcinków. Jakie wątki będzie poruszać pozostaje wielką niewiadomą. Pozostaje jedynie czekać na premierę sezonu.

Źródło: twitter.com/ThePeakyBlinder, techradar.com

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *