xbox game pass gry

Rozrywka

22.12.2021 13:02

W tym roku w Game Passie dostaliśmy gry warte grubo ponad 20 000 zł

Gry Newsy
8
0
0
8
0

Na portalu The Loadout pojawiły się wyliczenia tegorocznej oferty subskrypcji Xbox Game Pass. Za 40 zł miesięcznie uzyskujemy dostęp do gier wartych naprawdę sporo pieniędzy.

Usługa Xbox Game Pass rozkwita i z roku na rok oferuje graczom coraz cenniejszą bibliotekę. W abonamencie pojawiały się już topowe tytuły premierowe, takie jak Forza Horizon 5 czy Halo Infinite. Serwis The Loadout pokusił się o podliczenie cen wszystkich tytułów z Microsoft Store, które zostały dodane do usługi w 2021 roku. Łączna wartość pecetowych i konsolowych gier, które rozszerzyły ofertę Game Pass przez ostatnie 12 miesięcy wyniosła 6317,35 dolara, co przy obecnym kursie daje niemal 26 tys. złotych. 

Xbox Game Pass – miesięczna wartość biblioteki

W marcu 2021 roku wartość tytułów dodanych do abonamentu była najwyższa – samych gier wydanych przez firmę Bethesda trafiło tam wtedy około dwudziestu, co było oczywiście wynikiem przejęcia dewelopera przez Microsoft. Wracając jednak do wartości – suma cen wszystkich marcowych dodatków do Game Pass to 964,67 dol. (około 4000 złotych).

Miesiąc później do biblioteki usługi dodano zestaw gier o najniższej wartości w 2021 roku – kwietniowa suma to 330,91 dol. (około 1300 złotych). Przyczyn tego należy szukać prawdopodobnie w rozmachu Microsoftu z poprzedniego miesiąca. Nieważne jednak, jaką liczbę zestawimy z miesięczną ceną za abonament – gracze i tak wychodzą na tym co najmniej nieźle.

Przypomnijmy tylko, że aktualna cena podstawowej, miesięcznej subskrypcji Game Pass w wersji na konsole to 40 zł, a usługa PC Game Pass na komputery to koszt 39,99 zł za identyczny okres. Istnieje też opcja subskrypcji łączonej z dostępem do tytułów zarówno na PC, jak i Xboksach, uwzględniająca też wiele dodatkowych zniżek i bonusów. Ta wersja nosi nazwę Xbox Game Pass Ultimate i kosztuje 54,99 zł na miesiąc.

8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *