spider-man 2 premiera

Rozrywka

29.09.2021 12:54

Marvel’s Spider-Man 2 — wszystko, co wiemy o grze. Spider-Man 2 zapowiedziany — zwiastun i data premiery

Gry
32
0
0
32
0

Sony wreszcie odkryło karty! Trailer Spider-Man 2 na PS5 został zaprezentowany podczas PlayStation Showcase 2021. Nareszcie Peter Parker i Miles Morales znowu wrócą do gry!

Spider-Man 2 – pokazany na PlayStation Showcase 2021

Podczas tegorocznego PlayStation Showcase 2021 wreszcie doczekaliśmy się perełek na PS5. Sony odpaliło prawdziwą petardę i zaprezentowało zwiastuny nadchodzących hitów na konsolę nowej generacji. Jednym z zapowiedzianych tytułów jest Spider-Man 2 od studia Insomniac Games.

spider-man 2 miles morales

Zobacz też: Najlepsze gry tylko na PlayStation. TOP 10 – najlepsze gry ekskluzywne Sony

Fani gier z przyjaznym pajączkiem z sąsiedztwa już zacierają ręce, ponieważ jedynka była niekwestionowanym hitem, a dwójka zapowiada się co najmniej równie dobrze. Skąd o tym wiemy? Podczas pokazu Sony zaprezentowało zwiastun gry o Pajączku i już po nim widać, że Insomniac Games zasłużyło na tytuł najbardziej pracowitego studia Sony.

Pierwszy zwiastun Marvel’s Spider-Man 2

Zaprezentowany zwiastun Spider-Man 2 podczas PlayStation Showcase 2021 był chyba największą niespodzianką dla fanów konsoli PS5. Możemy na nim zobaczyć nie jednego, ale aż dwóch Spider-Manów oraz największego antagonistę Pajączka. Oczywiście sam zwiastun napakowany jest akcją oraz zapowiada wiele emocji i dobrej zabawy. 

Miles Morales wchodzi do gry — fabuła Spider-Man 2

O samej fabule na razie wiemy niewiele. Zwiastun zdradza nam, że tym razem oprócz Petera Parkera do akcji wejdzie również Miles Morales. Czy obie postacie będą grywalne? Tego nam nie zdradzono, ale znając twórców gry, myślę, że dostaniemy Petera i Miles’a w zgranej kooperacji, a może nawet relację uczeń — mistrz. 

Pokazano za to, że nasze Pajączki zmierzą się z nikim innym, jak z samym Venomem! Dla mnie osobiście będzie to wielkie święto! Walki z kosmicznym symbiontem na pewno będą niezwykle efektowne. Dodatkowo twórcy jednak uchylili rąbka tajemnicy i zasugerowali, że symbiont nie będzie jedynym antagonistą w grze.

spider-man 2 venom

Zobacz też: Wszystko o Spider-Man: No way Home — data premiery, obsada, zwiastun [AKTUALIZACJA]

Data premiery Spider-Man 2

Niestety tu nadchodzą trochę gorsze wieści. Premiera Marvel’s Spider-Man 2 nastąpi dopiero w 2023 roku. Przed nami jeszcze masa czekania, ale nie wątpię, że będzie warto.

Insomniac Games już pokazało, na co ich stać, a teraz jeszcze zaostrzyli apetyt graczy, dlatego może do 2023 roku jeszcze daleka droga, ale pomyślcie ile promocyjnych smaczków, czeka nas po drodze. Poza tym lepiej trochę poczekać i dostać dopracowany w każdym detalu produkt niż mieć powtórkę z sami wiecie czego…

Dajcie znać, czy czekacie na Spajdeja tak jak nasza redakcja!

32
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *