Ted Lasso - 3. sezon

Rozrywka

13.12.2021 12:16

Ted Lasso – zdjęcia do 3. sezonu w lutym

Filmy i seriale Newsy
10
0
0
10
0

Już wiadomo, że zdjęcia do 3. sezonu Ted Lasso ruszają w lutym. Hannah Waddingham (grająca postać Rebekki) zdradziła w wywiadzie, że realizacja rozpocznie się od 14 lutego 2022 roku.

O tym, kiedy dokładnie aktorzy wrócą na plan serialu Ted Lasso, ujawniła aktorka Hannah Waddingham w wywiadzie. Dokładnie powiedziała o tym w popularnym programie rozrywkowym The Late Late Show with James Corden. Fragment rozmowy można obejrzeć na platformie YouTube na oficjalnym profilu talk-show.

Warto przypomnieć, że Hannah Waddingham w serialu wciela się w postać Rebekki Welton, właścicielki AFC Richmond, którą została po rozwodzie z mężem. Niewątpliwie jest ona jedną z bardziej rozpoznawalnych bohaterów produkcji, a sama aktorka wydobyła ze swojej roli wszystko to, co warte zaakcentowania – siłę i władzę kobiety, ale jednocześnie jej ogromną wrażliwość. Nie bez powodu Hannah Waddingham jest obecnie kojarzona głównie z serialem Ted Lasso. Co więcej, w tym roku otrzymała m.in. nagrodę Emmy za najlepszą aktorkę drugoplanową w serialu komediowym.

Według wcześniejszych informacji realizacja 3. sezonu Ted Lasso miała pierwotnie rozpocząć się pod koniec stycznia 2022. Jednakże jak widać, pierwsze zdjęcia zostały przełożone na walentynki. Kiedy możemy spodziewać się efektów tej pracy? Pierwsze nowe odcinki będą dostępne do obejrzenia prawdopodobnie w drugiej połowie przyszłego roku (na przełomie lipca i sierpnia, jak to było w przypadku poprzednich sezonów).

Ted Lasso – komedia o trenerze amerykańskiego futbolu

Dla tych, którzy jeszcze nie oglądali Teda Lasso, warto nakreślić, o czym jest dana produkcja. Jest to serial komediowy z Jasonem Sudeikisem w roli głównej. Aktor wciela się w postać trenera futbolu amerykańskiego, który zaczyna karierę w angielskiej lidze piłkarskiej. Mamy tutaj do czynienia nie tylko z zabawnymi sytuacjami, ale także z optymistycznym charakterem całego serialu. I choć jest to komedia o piłce nożnej, to produkcja ta powinna się spodobać nawet tym, którzy niespecjalnie interesują się sportami zespołowymi. Poza Jasonem Sudeikisem i Hannah Waddingham w obsadzie są m.in. Brendan Hunt, Jeremy Swift, Phil Dunster, Nick Mohammed i Brett Goldstein.

Sprawdź też: Subskrypcja Apple One – co to dokładnie jest, jak działa i ile kosztuje?

Ted Lasso jest do obejrzenia na Apple TV+. Czy będzie to ostatni sezon? Choć od początku było zaplanowane, że ma to być serial 3-sezonowy, to jest możliwość, że zmieni się to z uwagi na dużą popularność produkcji. Grunt to jednak wyczuć odpowiedni moment, w którym należy zakończyć daną historię.

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *