horizon forbidden west rozmiar

Rozrywka

23.12.2021 11:43

Horizon Forbidden West zajmie nieco miejsca na dysku

Gry Newsy
7
0
0
7
0

Horizon: Forbidden West to bezapelacyjnie jedna z najbardziej wyczekiwanych gier w 2022 roku. Właśnie zdradzono ile gra będzie zajmować miejsca na dysku. Czy trzeba już szykować gry do usunięcia?

Horizon Zero Dawn to jedna z najlepszych gier ubiegłej generacji, także nic dziwnego, że miliony graczy  nie może się doczekać kontynuacji przygód Aloy. Całe szczęście, że premiera już za niecałe dwa miesiące, ale jeżeli nie posiadacie żadnego dysku zewnętrznego, to wpierw radziłbym dokończyć zaległości.

Zaufane źródła donoszą, że Horizon Forbidden West będzie zajmować na dysku 85,9 GB (wersja północnoamerykańska) albo 96,3 GB (pozostała część globu). Tak spora różnica wynika prawdopodobnie wynika z pakietów językowych, które będą instalowane w zależności od danego regionu. Autor “wycieku” wspomina, że nie są to jeszcze oficjalnie potwierdzone liczby i oficjalny rozmiar produkcji może się różnić nawet o 20 GB.

Już pierwszy Horizon był pokaźnych rozmiarów, dlatego biorąc pod uwagę fakt, że Horizon Forbidden West zapewne zaskoczy nas skalą, to nie nastawiałbym się, że gra faktycznie będzie ważyć dużo mniej – oczywiście należy pamiętać, że do tego wszystkiego zapewne dojdzie One Day patch, także należy się nastawić, że w dniu premiery nabywców wersji cyfrowej czeka około 100 GB do pobrania. 

Przypomnę tylko, że jeżeli skusiliście się na edycje kolekcjonerskie Horizon Forbidden West, to niestety nie znajdziecie tam płyty, a tylko kod, dzięki któremu będziecie mogli dodać sobie grę do konta i pobrać ją w wersji cyfrowej.

Czekacie na nowego Horizona? Jakie macie wobec tej gry oczekiwania? No i najważniejsze- będziecie musieli zwolnić miejsce? Koniecznie dajcie znać nam w komentarzu!

7
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *