The Book of Boba Fett jest najnowszym dodatkiem do uniwersum Gwiezdnych Wojen.

Rozrywka

14.12.2021 09:49

Boba Fett z nowym zwiastunem na mniej niż miesiąc przed premierą

Filmy i seriale Newsy
10
1
0
10
1

The book of Boba Fett dostał nowy trailer tuż przed premierą na Disney+. Co nowego możemy się z niego dowiedzieć o legendarnym łowcy nagród?

Boba Fett po pojawieniu się w serialu Mandalorian rozbudził na nowo sentyment fanów. Teraz łączy siły z Fennec Shand aby, aby wypełnić pozostawioną przez Hutta Jabbę pustkę w przestępczym świecie. Możliwe też, że dowiemy się jak Boba uniknął śmierci w Gwiezdnych Wojnach: Powrocie Jedi, kiedy został wrzucony do paszczy Sarlacca. Interesujący będzie też rozwój relacji między Fettem a Fennec Shand – czy będą potrafili nawiązać współpracę opartą na zaufaniu, pomimo że w świecie przestępczym zaufanie często kończy się zdradą.

W roli najemnika zobaczymy Temuerę Morrisona, a towarzyszyć mu będzie Ming-Na Wen. Produkcją serialu zajęli się Jon Favreau oraz Dave Filoni, którzy wydają się czytać w myślach fanom i dostarczać dokładnie to czego chcą. Rzućmy okiem na zwiastun:

The book of Boba Fett nie jest jedynym serialem, na który czekają fani Gwiezdnych wojen. W produkcji są teraz Ahsoka, opowiadający historię uczennicy Anakina Skywalkera, zanim został Darthem Vaderem. W tytułową rolę wcieli się, tak jak w Mandalorianinie, Rosario Dawson. Nadchodzi też serial Kenobi, w którym poznamy historię Obi-Wana – w kultową postać ponownie wcieli się Ewan McGregor. Disney dostrzegł też potencjał drzemiący w postaci kapitana Andora z filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie. Serial będzie zatytułowany Andor i do roli powróci Diego Luna.

Sprawdź też: Kim jest Darth Maul? Wszystko o legendarnym Zabraku z Gwiezdnych Wojen!

Wygląda na to, że fani Gwiezdnych wojen w końcu dostaną produkcje warte czekania. Miejmy nadzieję, że zmyją one niesmak pozostawiony po sequelowej trylogii.

The book of Boba Fett swoją premierę będzie miał 29 grudnia 2021 i dostępny będzie wyłącznie na Disney+.

10
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *