Rozrywka

03.01.2022 10:34

Cyberpunk 2077 będzie jeszcze lepszy? CD Projekt Red szuka tłumu chętnych do pracy

Gry Newsy
6
0
1
6
0

Cyberpunk 2077 to gra, która okazała się wielkim wyzwaniem dla twórców. Wygląda jednak na to, że CD Projekt Red sukcesywnie gasi pożar niezadowolenia graczy, a tytuł zbiera coraz lepsze opinie. W dążeniu do dalszego podnoszenia jakość produkcji, dotychczasowy zespół pracowników mają wesprzeć nowi, poszukiwani w aktualnych procesach rekrutacyjnych. To aż kilkadziesiąt nowych stanowisk!

Jeżeli kiedykolwiek marzyliście o karierze w firmie zajmującej się produkcją gier, to może być dla Was idealny moment i szansa, która zaprocentuje w przyszłości. CD Projekt Red szuka chętnych osób, gotowych podjąć się wyzwania dalszego rozwoju gry Cyberpunk 2077. Wakatów jest mnóstwo, dlatego warto spróbować szczęścia.

Cyberpunk 2077 – nowi pracownicy zadbają o jakość gry

Przeglądając ogłoszenia o poszukiwaniu pracowników, jakie obecnie publikuje CD Projekt Red, wniosek wydaje się oczywisty – firma chce znacząco powiększyć zespół osób pracujących nad grą Cyberpunk 2077. Na obecną chwilę, na stronie internetowej dostępnych jest aż 76 ofert pracy w różnych lokalizacjach: Warszawa, Kraków, Wrocław i Vancouver. Oto kilka przykładowych stanowisk, na które można aplikować:

  • Character Artist;
  • Gameplay Animator;
  • AI Programmer;
  • Engine Programmer;
  • Multiplayer Programmer;
  • Level Designer;
  • Pisarka / Pisarz;
  • Senior Cinematic Designer;
  • QA Engineer.

Od rozczarowania do jednej z najlepszych gier?

W momencie rynkowego debiutu, kiedy to pierwsi gracze mogli pobrać na swoje komputery i konsole grę Cyberpunk 2077, ta okazała się sporym rozczarowaniem. Irytujące błędy utrudniające rozgrywkę, problemy ze stabilnością czy niezadowalająca wydajność, zwłaszcza na konsolach starszej generacji, to tylko kilka spośród jej bolączek.

Warto jednak podkreślić, że CD Projekt Red dwoi się i troi, by z biegiem czasu usuwać wszelkie niedogodności. Być może wkrótce gra okaże się tak dobra, jak zapowiadano. Jeśli chcesz być jednym z tych, którzy pomogą osiągnąć ten cel – drzwi otwarte.

Sprawdź też: Poradnik Cyberpunk – romanse i seks. Lista i porady

6
0

Podziel się:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.