1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Spider-Man: No Way Home – trailer już dzisiaj!

Rozrywka

16.11.2021 12:12

Spider-Man: No Way Home – trailer już dzisiaj!

Filmy i seriale Newsy
12
0
0
12
0

W związku ze zbliżającą się premierą Spider-Man: No Way Home, promocja filmu trwa w najlepsze. Ujawniono już m.in. pierwszy zwiastun oraz plakat – teraz przyszedł czas na drugi trailer.

Pod koniec tego roku do kin trafi kolejna część filmu opowiadająca o przygodach Człowieka-Pająka. Spider-Man: No Way Home jest jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów – zwłaszcza wśród fanów bohaterów Marvela, jak i konkretnie postaci Spider-Mana. Przed premierą producenci zaplanowali jeszcze jeden trailer zapowiadający najnowszy film.

Spider-Man: No way Home – kiedy ukazany będzie drugi trailer?

Pierwszy zwiastun Spider-Man: No Way Home został udostępniony w sierpniu tego roku. Już wtedy potwierdzone zostało, że fabuła filmu będzie obracała się w koncepcji multiwersum. W trailerze można było zobaczyć m.in. Petera Parkera, który udaje się do Doctora Strange’a, aby cofnąć czas i odkręcić sytuację z ujawnieniem swojej tożsamości.

Dla fanów, którzy oczekują na więcej, jest dobra informacja. Zarówno producent Sony Pictures Entertainment, jak i wytwórnia Marvel Entertainment udostępnili na Twitterze informację o tym, kiedy udostępniony zostanie drugi trailer filmu. Osoby niecierpliwe nie muszą się martwić, ponieważ wyznaczona data przypada na dzisiaj. W sieci pojawiły się jednak pewne obawy.

Drugi trailer Spider-Man: No Way Home tylko dla wybranych fanów?

Mniej optymistyczna pogłoska dotyczyła tego, że nie wszyscy na początku zobaczą drugi zwiastun Spider-Man: No Way Home. Ponoć założenie było takie, że trailer zostanie odtworzony na specjalnym fanowskim wydarzeniu 16 listopada w Los Angeles (według czasu polskiego będzie to z wtorku na środę o godzinie 2 w nocy). Jest to event dla ograniczonej liczby osób. Wiadomo też, że wyświetlony zostanie materiał o długości 8 minut i 14 sekund – prawdopodobnie będzie to zatem trailer oraz inne materiały poprzedzające, np. w formie wywiadu czy krótkiej przemowy.

Zobacz również: Oficjalny plakat Spider-Man: No Way Home potwierdza powrót starych wrogów!

Czy w związku z organizacją specjalnego wydarzenia, zwiastun nie zostanie udostępniony w sieci? Pierwsze założenie było takie, że trailer miały zobaczyć tylko osoby będące na danym evencie. Warto jednak przypomnieć, że podobne plany dotyczyły pierwszej zapowiedzi, jednak materiały wyciekły do sieci – w związku z czym studio szybko zdecydowało się oficjalnie wypuścić pierwszy zwiastun. Można przypuszczać, że teraz byłoby podobnie – choć po zapowiedzi Sony Pictures na Twitterze, raczej pewne jest, że zwiastun zostanie jednocześnie opublikowany w Internecie. Pozostaje zatem czekać, co wydarzy się za kilka godzin.

Co jeszcze wiadomo o filmie Spider-Man: No Way Home?

Spider-Man: No Way Home na ekrany kin trafi już 17 grudnia 2021 roku jako kontynuacja Spider-Man: Homecoming (2017) oraz Spider-Man: Far From Home (2019). Niezmiennie w rolę Człowieka-Pająka wcieli się Tom Holland. Oprócz niego w filmie pojawią się również m.in. Zendaya, jako MJ – dziewczyna Parkera, Marisa Tomel odgrywająca rolę ciotki May, czy chociażby wspomniany wcześniej Doctor Strange, którego zagra Benedict Cumberbatch. Co więcej, w filmie widzowie mogą spodziewać się znanych wrogów Spider-Mana. Z pewnością pojawią się tacy antybohaterowie jak Doctor Octopus, Electro czy Green Goblin.

Na koniec warto dodać, że w Internecie pojawił się oficjalny opis oraz czas trwania filmu. Cały seans będzie trwał niespełna 2 godziny i 50 minut. Dla fanów niewątpliwie jest to zadowalająca informacja. Będzie to zatem najdłuższa z części – Homecoming oraz Far From Home trwały niewiele ponad 2 godziny.

12
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.