1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. Oficjalny plakat Spider-Man: No Way Home potwierdza powrót starych wrogów!

Rozrywka

08.11.2021 16:22

Oficjalny plakat Spider-Man: No Way Home potwierdza powrót starych wrogów!

Filmy i seriale
11
0
0
11
0

Już niedługo w kinach odbędzie się premiera Spider-Man: No Way Home, czyli trzeciej części przygód młodego Petera Parkera, w którego wciela się Tom Holland. Właśnie zaprezentowano nowy plakat reklamujący produkcję i widać na nim znajome twarze!

Spider-Man: No Way Home – nowy plakat i powrót Green Goblina

Sony Pictures oraz Marvel Studios w końcu odpowiedzieli na prośby internautów i w końcu opublikowali pierwszy oficjalny plakat Spider-Man: No Way Home, co spotkało się z wielką ekscytacją wśród fanów. Nic dziwnego – potwierdza on powrót kolejnego ze złoczyńców, którzy już swego czasu uprzykrzali życie Parkerowi. Mowa oczywiście o Green Goblinie odgrywanego przez rewelacyjnego Willema DaFoe!

O pojawieniu się tej postaci plotkowano już od premiery pierwszego trailera, na którym to widać Parkera próbującego odkręcić całą sytuację z ujawnieniem jego tożsamości. Wybiera się on do Doctora Strange’a, aby ten rzucił jakiś magiczny czar zmieniający ten stan rzeczy, lecz Stephen ostrzega go, że może mieć to wpływ na całe multiwersum. Poza pojawieniem się znanego ze Spider-Mana 2 Doctora Ocka (w tej roli ponownie Alfred Molina) widoczna też jest mała bomba – niemalże identyczna, jak te, których używał Goblin w Spider-Man 3. Okazuje się, że to faktycznie on! Zerknijcie na poniższy plakat:

spider-man no way home plakat
Nowy plakat zdradza powrót Green Goblina! | źródło: Marvel Studios

Kto zagra w Spider-Man: No Way Home? 

W Spider-Man: No Way Home  na pewno możemy spodziewać się najbliższych Człowieka Pająka, czyli cioci May (Marisa Tomei),najlepszego kumpla Neda (Jacob Batalon) oraz jego dziewczyny MJ (Zendaya). Poza tym wiadomo, że na ekranie pojawi się Doctor Strange (Benedict Cumberbatch), którego działania doprowadzą do tego, iż Peter napotka przeróżnych wrogów, z którymi mierzyli się lata temu Tobey Maguire oraz Andrew Garfield.

Na razie potwierdzony został powrót Doctora Octopusa (Alfred Molina), Electro (Jamie Foxx) oraz właśnie Green Goblina (Willem DaFoe). Jeżeli wierzyć informacjom zawartych w jednym z ostatnich numerów Deadline, to The Lizard (Rhys Ifan) oraz Sandman (Thomas Haden Church) także nieco napsocą. Tego drugiego z resztą można w teorii doszukać się na powyższym plakacie.

Kiedy premiera Spider-Man: No Way Home?

Zapowiada się najbardziej ambitna część z całej trylogii Spider-Mana, tylko czy to nie za dużo przeciwników, jak na jednego bohatera? Z tego powodu plotkuje się, jakoby Andrew Garfield i Tobey Maguire mieli powrócić do swoich ról i wspomóc Toma Hollanda w walce ze złem, ale panowie notorycznie starają się temu zaprzeczyć – co tu się dziwić, jeżeli to prawda, to przecież pewnie obowiązuje ich NDA. 

Prawdę poznamy dopiero 17 grudnia 2021 roku, gdyż to właśnie wtedy nastąpi premiera Spider-Man: No Way Home. Czekacie na premierę? Jakie macie oczekiwania co do tego tytułu?

Reklama

Źródło: https://www.instagram.com/p/CV_8Ai9tVPY/

11
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.