Horizon Call of the Mountain - zwiastun nadchodzącego hitu na PS VR 2. - Scroll

Rozrywka

05.01.2022 15:23

Horizon Call of the Mountain – zwiastun hitu wyłącznie na PS VR 2!

Gry Newsy
10
0
0
10
0

Horizon Call of the Mountain – podczas CES 2022, mieliśmy okazję zobaczyć pierwsze ujęcia z niesamowitej produkcji na świeżo zapowiedziany PSVR2!

Horizon Call of the Mountain jest grą przygotowywaną wyłącznie na PlayStation VR 2, która ma wykorzystać pełną moc nowego sprzętu i już w zwiastunie to widać. Nowe kontrolery PS VR2 Sense mają pozwolić na niespotykane dotychczas manewry i zrewolucjonizować rozgrywkę w wirtualnej rzeczywistości.

Wcielimy się w nową postać, stworzoną na potrzeby tej historii. Jednak miłośnicy Aloy i jej przyjaciół nie powinni się martwić, gdyż spotkamy ją na swojej drodze. Oczywiście wprowadzonych zostanie wielu nowych bohaterów, równie interesujących jak ci z kultowej gry. Nasza postać, w chwili obecnej też jest spowita tajemnicą, choć możliwe, że niedługo uchylimy jej rąbka.

Sprawdź też: Nowości od HyperX z CES 2022 – jakich gamingowych gadżetów możemy wyczekiwać?

Produkcja wydana będzie przez Sony Interactive Entertainment, a przygotowaniem opowieści zajęły się studia Guerilla oraz FirespriteGames. Otrzymaliśmy też obietnicę większej ilości informacji w niedalekiej przyszłości.

Data premiery jeszcze nie jest znana, ale zapewne będzie ściśle powiązana z premierą PSVR 2. Na razie musimy się uzbroić w cierpliwość i jakoś zabić czas…na przykład Horizon Forbidden West, która ma premierę 18 lutego!

Jako fan Horizon Zero Dawn nie mogę się doczekać tej produkcji. Najlepsza. Środa. Roku. (tak, dopiero pierwsza ale cóż…) Patrz:

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *