kangurek kao

Rozrywka

26.01.2022 15:59

Kangurek Kao 2022 nadchodzi na nowym zwiastunie. Zobacz!

Gry Newsy
13
1
1
13
1

Kangurek Kao (Kao the Kangaroo) to gra, która podbiła serca wielu graczy. Zręcznościowe zmagania stworzone przez polskiego dewelopera, Tate Multimedia, otrzymają kontynuację już w 2022 roku! Jak będzie wyglądać nowa część przygód Kangurka Kao?

Kangurek Kao to tytuł zapomniany przez pewną część społeczeństwa. Wynika to głównie z tego, że ostatnia część gry została wydana w 2005 roku – od momentu jej premiery upłynął ogrom czasu. IGN na YouTubie udostępnił 26 stycznia zwiastun najnowszej, nadchodzącej części zmagań naszego uwielbianego kangurka. Jak się prezentuje? Spójrzcie sami.

Patrząc na graficzną oprawę, świat Kangurka Kao jest bardzo kolorowy i cukierkowy, czyli tak jak to było zawsze, w końcu to gra głównie dla dzieci. W zwiastunie nie trudno zauważyć, że nasz żółty bohater znajdzie się na tropikalnej wyspie, a jego największą zmorą będą… kraby! Pojawiają się one w trailerze bardzo często – to coś musi oznaczać. Film choć krótki, bardzo pozytywnie nastawia oglądającego, gdy Kangurek Kao pokonuje kolejnych przeciwników, a w tle przygrywa mu wesoła piosenka Junior Senior – Move Your Feet.

price man promocja

Przygotowanych lokacji powinno być całkiem sporo, a to może oznaczać, że czeka nas wiele godzin rozgrywki. Przeszkód też nie powinno zabraknąć, w najnowszej części spotkamy np. spadające skały, dobrze znane z poprzednich edycji. Data premiery jest zapowiedziana w okolicy lata 2022 roku – dokładnym dniem nie dysponujemy na ten moment. Musimy uzbroić się w cierpliwość, z pewnością w ciągu najbliższych miesięcy deweloperzy ogłoszą konkretny dzień premiery swojej gry. Jeżeli chodzi o platformy na jakie zadebiutuje gra to: PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S i Nintendo Switch.

Czy czekasz na kontynuację Kangurka Kao? Miałeś okazję grać w tą grę? Podziel się komentarzem!

Konfiguracja i zakup nowego komputera potrafią być prawdziwym wyzwaniem. W jego realizacji pomoże Ci nasz artykuł: Konfigurator zestawu komputerowego PC. Wybieramy podzespoły do wymarzonego peceta. Warto traktować go jako narzędzie, które pomoże laikom w zbudowaniu pierwszego, w pełni autorskiego komputera. Jeśli chcesz także nieco zaoszczędzić, mamy na to kilka sztuczek. Omawiamy je w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele.

13
1

Podziel się:

Komentarze (1)

Kangurek Kao to moje dzieciństwo, pamiętam pierwszą część z 2000 roku, kupioną wraz z magazynem „Komputer Świat”, to był prawdziwy hit! Sądząc po zwiastunie kontynuacja przygód Kao zapowiada się nieźle, zupełnie jak kiedyś! Pozdrawiam rocznik 1996 i starszych, którzy tak jak ja z nostalgią powracają do lat 90. i początków lat 2000!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *