epic games darmowe gry lipiec

Rozrywka

11.07.2024 10:22

Urocza i nietypowa karcianka w Epic Games za darmo

Gry
3
0
0
3
0

Epic Games Store co tydzień oferuje nowe, darmowe gry dla swoich użytkowników. W tym tygodniu otrzymujemy uroczą i nietypową produkcję, która łączy kultowe Advance Wars z deck-buildingiem. O jakim tytule mowa?

Epic Games – darmowe gry na ten tydzień i kolejny

Już dziś od godziny 18:00 na Epic Games Store za darmo będzie można odebrać Floppy Knights. To bez wątpienia innowacyjna gra łącząca elementy strategii turowej, taktyki i karcianki. Jak na samym wstępie wspomniałem – najłatwiej określić mi ją, jako połączenie Advanced Wars i deck-buildera. 

Główną bohaterką jest postać, która przywołuje na pole bitwy różnorodne potwory i stworzenia za pomocą magicznych dyskietek. Rozgrywka opiera się na turowych potyczkach, w których gracze zagrywają karty reprezentujące różne jednostki i akcje. Zdecydowanie niebanalny pomysł, mnóstwo humoru, świetna zabawa – zagrasz? : ) 

Artykuł jest aktualizowany na bieżąco, także jeśli chcesz wiedzieć, jakie darmówki są teraz na Epicu, to koniecznie obserwuj ten tekst 🙂 

Jak odebrać gry na Epic Games?

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Procedura odbierania darmowych gier na Epic Games Store jest naprawdę prosta. Jak to zrobić? 

 1. Wejdź na Epic Games Store
 2. Zescrolluj niżej, aż ujrzysz sekcję „Bezpłatne gry
 3. Wybierz obecnie dostępny darmowy tytuł
 4. Po prawej stronie wciśnij „Zdobądź
 5. Zaloguj się na swoje konto Epic
 6. Następnie wciśnij „Złóż zamówienie”. Spokojnie, nie musisz za nic płacić.
 7. Wyświetli Ci się okienko, w którym musisz wcisnąć „Wyrażam zgodę
 8. To tyle! Gra została przypisana do Twojego konta

Najlepsze darmowe gry Free to play na Epic Games Store

Poza co tydzień zmieniającymi się darmowymi grami na Epic Games Store dostępne jest mnóstwo świetnych produkcji Free To Play. Począwszy od Fortnite, które obecnie zawiera także tryb LEGO, Festiwal oraz Rocket Racing. 

Poza tym wielbiciele Counter-Strike i Overwatch z pewnością zainteresuje Valorant, czyli swoisty misz-masz tychże dwóch produkcji. Zresztą na temat tego tytułu napisaliśmy kilka artykułów, które znajdziesz ponizej:

Na pewno warto też wspomnieć o niesamowicie popularnym Genshin Impact, które bez wapienia pokochają fani anime. Wartym uwagi jest również Rocket League, czyli piłka nożna, ale sterujesz… samochodem! W jakie jeszcze gry zagrasz za darmo na platformie? Są to między innymi:

 • League of Legends
 • Fall Guys
 • The Sims 4
 • Destiny 2
 • PUBG: Battlegrounds
 • Warframe
 • MultiVersus
 • Paladins
 • Brawlhalla
3
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *