Poradniki

03.08.2022 14:39

Jak zmienić nick w Valorant? Gdzie to zrobić? Poradnik

Gry
11
0
0
11
0

Jak zmienić nick w Valorant? Nicki do gier potrafią się po jakimś czasie znudzić. Jak je zmienić w przypadku gry Riot Games? Tego dowiesz się z poniższego poradnika. 

Nie podoba Ci się Twoja nazwa w Valorant? Znudziła Ci się i masz ochotę ją zmienić, ale nie wiesz, czy w ogóle da się to zrobić? Spokojnie – Riot Games oferuje taką możliwość! Choć w League of Legends nie było to takie proste, tak od premiery właśnie Valoranta lub TFT nieco się pozmieniało w tej kwestii. 

Już kilka lat temu Riot Games zaczęło zmieniać nazwy „przywoływaczy” z League of Legends na specjalne identyfikatory Riot ID. Są to nazwy użytkowników wyświetlane w grach. Od tamtej pory gracze nie muszą zakładać kolejnego konta, aby tylko zmienić nick. 

Sprawdź też: Zmiana nicku w Fortnite – instrukcja, jak to zrobić

Jak zmienić nick w Valorant? Krok po kroku

W takim razie jak zmienić nick w Valorant? Najpierw należy zmienić ustawienia w ogólnym koncie Riot Games, za którego pomocą Twój profil może być odnaleziony we wszystkich grach od tego studia, czyli np. League of Legends, TFT czy Legends of Runeterra. To samo tyczy się nadchodzących projektów, typu Projekt L. Następnie, aby zmienić nick w Valorant, należy:

  1. Zalogować się na swoje konto Riot.
  2. Przejść do zakładki Riot ID.
  3. Wpisać swoją nazwę i zatwierdzić zmiany.

To wszystko – nic skomplikowanego, prawda? Warto także wspomnieć, iż w tym samym miejscu, co nick, można zmienić swój tag. Służy on do identyfikacji graczy, jednakże można go także używać, jako tag klanu. 

W odróżnieniu od największego tytułu Riot Games, czyli League of Legends, zmiana nicku w Valorant jest całkowicie darmowa, zupełnie jak sama gra. Nie musisz się martwić o zbędne koszta. Nowa produkcja studia z dnia na dzień staje się coraz bardziej popularna i z pewnością jest jednym z najlepszych tytułów Free2Play na rynku!

jak zmienić nick w valorant zmiana riot id
Zmiana nicku w Valorancie to prosta sprawa – powinno Ci to zająć mniej niż minutę!

Co ile można zmieniać nick w Valorant?

Warto jednak pamiętać, że choć sama procedura zmiany nicku jest całkowicie darmowa, tak są pewne ograniczenia. Jak zmienić nick w Valorant? Okazuje się, że można to robić wyłącznie raz na miesiąc, dlatego lepiej niech Twój wybór będzie przemyślany!

Mamy nadzieję, że ten artykuł okazał się dla Ciebie pomocny. W razie jakichkolwiek problemów nie bój się zapytać nas o pomoc w komentarzu! Gracie w Valorant? Jak wrażenia?

11
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.