assassin's creed nintendo switch

Rozrywka

12.01.2022 11:43

Assassin’s Creed: The Ezio Collection trafi na Nintendo Switch!

Gry Newsy
14
1
1
14
1

Assassin’s Creed: The Ezio Collection, czyli zbiór trzech części gier, gdzie wcielamy się w postać Ezio Auditore da Firenze, już niedługo trafi na Nintendo Switch! Teraz wirtualne Włochy będzie można zwiedzić z dowolnego miejsca. Kiedy konkretnie?

Okazuje się, że Assassin’s Creed: The Ezio Collection trafi na Nintendo Switch już 17 lutego 2022 roku i kosztować będzie 40$ (ok. 160 zł). Po raz pierwszy zbiór ten ukazał się na PlayStation 4 i Xbox One w 2016 roku i zawierał w sobie drugą część cyklu, jej kontynuacje – Brotherhood i Revelations oraz dwa krótkie filmy – Lineage i Embers.

Specjalnie z tej okazji opublikowano także zwiastun, w którym zawarte są najważniejsze informacje:

Warto zaznaczyć, że w Brotherhood i Revelations zabraknie trybu multiplayer, który był dostępny w oryginalnych wersjach gry. Raczej nie cieszył się on zbyt wielką popularnością, choć był naprawdę ciekawy. Również nie ma co się spodziewać ulepszonej grafiki i od strony technicznej raczej otrzymamy porty wersji z PlayStation 3 i Xbox 360.

Choć od premiery dwójki minęło już ponad 12 lat, a w międzyczasie powstało dziesięć kolejnych części (mowa oczywiście o głównej serii), to właśnie Assassin’s Creed II jest uznawany przez wielu internautów za jedną z najlepszych odsłon, jakie Ubisoft wyprodukowało. 

Nic dziwnego – wirtualne Włochy potrafiły porwać na długie godziny, sama postać Ezio była niezwykle charyzmatyczna i nie dało się go nie polubić, a fabuła była niezwykle intrygująca i aż chciało się odkrywać dalej tę historię. Nie wspomnę o REWELACYJNEJ ścieżce dźwiękowej (legendarne Ezio’s Family od Jesper Kyda!). Jeżeli jakimś cudem ominęła was ta przygoda, a jesteście posiadaczami Nintendo Switch, to teraz będziecie mieli okazję nadrobić zaległości. 


Co o tym sądzicie? Cieszycie się, że będziecie mogli pokierować losami Ezio z prawie każdego miejsca na ziemi i to już 17 lutego? Czy może właśnie dopiero zapoznacie się z Assassin’s Creed: The Ezio Collection?. Koniecznie dajcie znać w komentarzu!

Sprawdź też:

14
1

Podziel się:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *