state of play playstation

Rozrywka

11.01.2022 17:09

State of Play w lutym? W sieci wrze od plotek

Gry Newsy
16
0
0
16
0

State of Play, czyli cykliczne wydarzenie, na którym Sony przedstawia nowości dotyczące PlayStation, podobno ma się odbyć już niedługo, a konkretniej w lutym! Czego jeszcze dotyczą plotki?

Źródłem rzekomych informacji jest wspomniany niejednokrotnie na łamach portalu Tom Henderson, czyli człowiek, którego przecieki sprawdziły się niejednokrotnie, także i tym razem można już założyć, że jego doniesienia okażą się prawdziwe i już w lutym odbędzie się kolejne State of Play.

Swoje spekulacje opiera na tym, w jakich datach odbywały się poprzednie edycje wydarzenia. Zdradza także, że tym razem możemy się spodziewać dużo większych zapowiedzi, tak, jak to miało miejsce dwa lata temu, kiedy to zapowiedziano np. Sifu, Returnal, czy Deathloop.

Na najnowszej odsłonie State of Play przede wszystkim Sony będzie chciało się skupić na dłuższych prezentacjach dwóch wielkich premier – Horizon: Forbidden West oraz właśnie Sifu. Poza tym podobno mają pojawić się takie tytuły jak Hogwarts Legacy (wypadałoby w końcu pokazać jakiś trailer!), God of War Ragnarok (prawdopodobnie gameplay) oraz Final Fantasy 16 (tu też przydałyby się jakieś konkrety).

Biorąc pod uwagę, że ta pierwsza produkcja podobno już niedługo ma doczekać się premiery, a o tej trzeciej niby mieliśmy dowiedzieć się trochę więcej w pierwszym kwartale 2022, to przecieki te wydają się bardzo wiarygodne. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby firma postanowiła zdradzić nieco więcej szczegółów na temat PSVR2, które zostały ostatnio oficjalnie zaprezentowane. 

Choć przecieki Toma Hendersona sprawdzają się niemalże za każdym razem, to należy jednak mieć na uwadze, iż nie są to potwierdzone informacje i należy do nich podchodzić z dystansem, aby w razie czego zbytnio się nie rozczarować. Oczywiście, gdy tylko pojawią się stosowne wieści od samego Sony, to czym prędzej Was o tym powiadomimy.

Oglądacie State of Play na bieżąco? Na zapowiedzi jakich konkretnie tytułów teraz czekacie? Poza wymienioną powyżej trójką to w 2022 nie zabraknie gier, które zdecydowanie są warte uwagi, więc możliwości jest od groma. Macie jakieś własne sugestie? Podzielcie się nimi w komentarzu! 


Sprawdź też: 

16
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *