godfall challenger edition

Rozrywka

06.12.2021 10:44

Godfall: Challenger Edition wyląduje na PC! Kiedy premiera?

Gry Newsy
10
0
0
10
0

Godfall: Challenger Edition już jutro będzie dostępne za darmo dla posiadaczy abonamentu PlayStation Plus. Okazuje się, że edycja ta zmierza również na PC! Kiedy premiera?

Gearbox Publishin oraz Counterplay Games ogłosiło kiedy Godfall: Challenger Edition pojawi się na Epic Games Store. Okazuje się, że data premiery wersji PC zbiega się w grudniową ofertą PlaysTation Plus i pecetowcy będą mogli cieszyć się grą już jutro, czyli 7 grudnia, a w dniach 9-16 grudnia będzie można ją sobie przypisać zupełnie za darmo. Regularna cena jeszcze nie jest znana, ale zapewne będzie to około  60 złotych. 

Godfall: Challenger Edition – czym różni się ta wersja?

Rozgrywka w Godfall: Challenger Edition skupia się wyłącznie na trzech trybach wieloosobowych, czyli Lightbringer, Dreamstones oraz Ascended Tower of Trials. Oznacza to, że w wydaniu tym zabraknie trybu dla pojedynczego gracza oraz dodatku Fire & Darkness. Poza tym edycja ta natychmiast odblokowuje maksymalny poziom oraz obdarowuje w broń i punkty umiejętności, aby już od samego początku wbić się w szalony wir walki. 

Dodatkowo przygotowano nowe nagrody, które można zdobyć po zgładzeniu bossów, a także nie zabraknie nowych wyzwań, których wykonanie także będzie sowicie obfitować.. Oto kompletna lista rzeczy charakteryzujących Challenger Edition:

  • Natychmiastowe odblokowanie maksymalnego poziomu;
  • Zdobywaj bronie zdolne druzgotać światy i wspaniały ekwipunek;
  • Łącz różnorodne umiejętności i potężny ekwipunek, aby dobrać najlepszy zestaw;
  • Od razu odblokuj wszystkie trzy tryby rozgrywki końcowej;
  • Opanuj pięć niepowtarzalnych klas broni;
  • Rzuć wyzwanie legendarnym bossom;
  • Korzystaj z kuźni, aby ulepszać broń i rzucać na nią zaklęcia;
  • Wykonuj epickie misje i zdobywaj nagrody;
  • Wszystkie edycje Godfall mają zgodny tryb współpracy i obsługują dobieranie graczy.

Oczywiście, jeżeli ktoś poczuje chęć zapoznania się z trybem fabularnym Godfall, to nic nie będzie stało na przeszkodzie, aby odpłatnie zaktualizować grę do pełnej wersji. Sprawdzicie Challenger Edition, czy być może odpychają was niezbyt przychylne recenzje w sieci?

Źródło: Bleedingcool.com

10
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *