Jak zmienić walutę na stronie i aplikacji Airbnb?

Poradniki

31.01.2023 08:56

Airbnb – jak zmienić walutę w serwisie Airbnb?

Online Programy i aplikacje
4
0
0
4
0

Airbnb to niezwykle popularna platforma pozwalająca na wynajmowanie mieszkań na krótkie pobyty. Korzystając z Airbnb jak zmienić walutę, byśmy mogli dobrze zobaczyć koszty danego apartamentu i jakie są dostępne waluty?

Airbnb to dziś niesamowicie duży biznes i z pomocą tej platformy można znaleźć nocleg w praktycznie każdym miejscu na świecie. Różnorodność jest ogromna i można wynająć sobie pokój, cały dom, czy nawet całą willę lub pałac. Z racji na to, że te miejsca są rozrzucone po całym świecie, Airbnb obsługuje wiele walut. Jak zmienić walutę na Airbnb?

Airbnb – jak zmienić walutę na komputerze

Wiele osób szuka noclegu z pomocą komputera. Tam zmiana waluty, w której będą wyświetlać się wszystkie ceny za nocleg, jest dość prosta. Wszystko znajdziemy bowiem na panelu w dolnej części strony. Druga informacja od prawej mówi o tym, jaką obecnie walutę mamy wyświetlaną przy miejscach noclegowych. Wystarczy w nią kliknąć i naszym oczom ukaże się ogromna lista walut, z których można korzystać.

Sprawdź też: Airbnb – co to i jak działa? Sposób na tanie noclegi

Airbnb na Androidzie lub iPhonie: jak zmienić walutę w aplikacji?

Z Airbnb można także korzystać, używając w tym celu dedykowanej na urządzenia mobilne aplikacji, którą znajdziemy w sklepie Google Play oraz w App Store. W niej, by zmienić walutę na Airbnb, trzeba się nieco bardziej postarać. Wpierw trzeba wybrać z dolnego panelu pole „Profil”. Następnie przechodzimy do części ustawienia konta i opcji „Płatności i wypłaty”. Jest to miejsce, w którym możemy zmienić sposób płatności na Airbnb, ale też właśnie walutę. Ta znajduje się w prawym górnym rogu ekranu. Wystarczy na nią kliknąć, by wybrać jedną z dziesiątek obsługiwanych walut.

Serwis Airbnb – obsługiwane waluty

Oferujące noclegi Airbnb obsługuje naprawdę mnóstwo walut. Oczywiście należy do nich między innymi polski złoty. Oprócz tego dostępne są wszystkie najpopularniejsze waluty świata, takie jak euro, dolar amerykański, funt szterling, frank szwajcarski, jen japoński, czy też chiński yuan.

-75%
Kody rabatowe Morele Najlepsze promocje w jednym miejscu

Na liście znajdziemy też bardziej egzotyczne waluty. Mowa tu na przykład o południowokoreańskim wonie, indyjskiej rupii, solu peruwiańskim, rialu saudyjskim, ringgicie malezyjskim, brazylijskim realu, południowoafrykańskim randzie, peso chilijskim, filipińskim, kolumbijskim, meksykańskim oraz urugwajskim, czy też o nowym izraelskim szeklu.

Dostępny jest też lej rumuński, turecka lira, lew bułgarski, czeska, szwedzka, norweska i duńska korona, węgierski forint, singapurski, australijski, nowozelandzki oraz kanadyjski dolar, dirham, dirham marokański, tajski bat oraz kostarykański colon.

Sprawdź też: Revolut – co to jest, jak działa, czy warto? Wszystko o Revolucie

4
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *