Telewizor do gier

Technologia

25.07.2022 17:18

Jak wybrać TELEWIZOR do PS5 i XBOX? Podpowiadamy na moreleTV

moreleTV TV i VOD
6
0
0
6
0

Szukasz telewizora do gier? Sprawdź materiał Stilgara, który podpowiada czym kierować się przy wyborze TV do PS5 lub Xboksa. Czym należy się kierować? Na co zwrócić uwagę? Na te pytania (i wiele więcej!) odpowiedzi znajdziecie w materiale poniżej.

Wybór odpowiedniego telewizora do gier nie powinien być pochopny. Urządzenia te nie należą do najtańszych, a dodatkowo nie każdy z nas jest specjalistą w ich dziedzinie. Opieranie się na samych sloganach marketingowych producentów to natomiast stąpanie po cienkim lodzie, gdyż jak zaznacza to sam autor, potrafią oni zbyt entuzjastycznie zachwalać swoje modele. Co zatem zrobić?

Odpowiedź jest prosta! Wygospodarować niecałe 20 minut na obejrzenie materiału Stilgara na kanale moreleTV. Tomek dzieli się swoją wiedzą i omawia najważniejsze funkcje, które powinien posiadać telewizor do gier. Chcecie wiedzieć na co zwrócić uwagę, a czego unikać jak ognia?

Telewizor do gier i jego najważniejsze funkcje

Obecnie na rynku dostępnych jest multum telewizorów – wymiary, rodzaj matrycy, dodatkowe funkcje i inne parametry sprawiają, że naprawdę jest w czym przebierać. W związku z tym rośnie również trudność wyboru odpowiedniego modelu, który sprosta naszym oczekiwaniom. W swoim materiale Tomasz przygotował listę najważniejszych funkcji, w której znajdziecie m.in. omówienie input lagu czy czasu reakcji pikseli. To jednak zdecydowanie nie wszystko, co przygotował autor – w jego materiale znajdziecie znacznie więcej.

Co warte zaznaczenia, omawiane parametry odgrywają istotną rolę i nie są uszeregowane według stopnia oddziaływania na doznania płynące z korzystania z tego ekranu. Oznacza to, że każdy z nich jest tak samo ważny i razem tworzą pełny obraz telewizora, który jest idealnym modelem do gamingu z użyciem konsoli.

Stilgar, omawiając każdą funkcję, odpowiednio ją wyjaśnia. Jeżeli do tej pory nie wiedziałeś(-łaś), na czym polega smużenie lub czym jest odświeżanie obrazu, po obejrzeniu tego materiału wszelkie Twoje wątpliwości powinny zniknąć. To świetna okazja, która pozwoli uzupełnić wiedzę – wszak obraz jest niezwykle ważnym elementem grania, nieprawdaż?

Sprawdź też: Jak podłączyć telefon do telewizora bezprzewodowo lub po HDMI? Prosta instrukcja

Polecane modele telewizorów do gier w danym segmencie cenowym

Cenię sobie wszelkiej maści materiały poradnikowe, które wychodzą naprzeciw oczekiwaniom użytkownika. Swoistym podsumowaniem materiału jest przedstawienie widełek cenowych modeli dostępnych na rynku. Autor jednak nie ograniczył się do prostego przedstawienia wybranego sprzętu, który akurat zmieścił się w danym zakresie cenowym. Stilgar omówił, na co należy zwrócić uwagę oraz co w przypadku tańszych modeli jest ich piętą achillesową.

Telewizor do gier
Czym kierować się przy wyborze telewizora do gier?

Będąc tego świadomymi, łatwiej będzie nam wybrać sprzęt, który wpasuje się w ramy naszych oczekiwań. Mając tę wiedzę, będziemy mogli np. wstrzymać się z zakupem i dołożymy do czegoś lepszego. Czegoś, co choć jest droższe, to jednak sprawi, że będziemy znacznie bardziej zadowoleni z zakupu. Z niniejszego materiału dowiecie się o słabych stronach najtańszych modeli (od 1500 do 2000 złotych) oraz prześledzicie, co oferują coraz to droższe telewizory.

Podsumowując, jeżeli masz zamiar zakupić nowy telewizor do gier, gorąco polecam Ci materiał Stilgara. Z pewnością dowiesz się z niego wielu interesujących rzeczy, które pomogą Ci w dokonaniu ostatecznej decyzji. Nie zapomnij o łapce w górę oraz subskrybowaniu kanału – dobrze jest być na czasie z materiałami ekipy moreleTV!

Sprawdź też: Co to jest QNED? Czym się różni od telewizorów QLED lub OLED?

6
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *