hbo max cena

Rozrywka

21.01.2022 15:16

HBO Max w Polsce już 8 marca? Na to wychodzi

Newsy TV i VOD
9
0
0
9
0

HBO Max pojawi się w Polsce już na początku marca? Właśnie taka informacja widniała wczoraj na stronie usługi WarnerMedia. Jednak jak szybko się pojawiła, tak błyskawicznie zniknęła, ale przecież w internecie nic nie ginie.

Wchodząc wczoraj na stronę HBO Max, otrzymaliśmy na powitanie informację, iż usługa nadciąga już 8 marca 2022 roku. Niedawno pisaliśmy, że platforma WarnerMedia prawdopodobnie pojawi się w naszym kraju pod koniec lutego.

Informacja ta pochodziła od słowackiego portalu Zive, który opierał swoje doniesienia na danych dostarczonych od lokalnych dostawców telekomunikacyjnych. Jak widać – nie mija się to zbytnio z prawdą i faktycznie już za moment pożegnamy HBO GO, a przywitamy HBO Max! 

hbo max w polsce

Niestety wygląda na to, że ktoś za bardzo się pospieszył i oficjalne ogłoszenie ma dopiero nastąpić, gdyż obecnie po wejściu na stronę widnieje tylko tekst Oops! Looks like this link isn’t working

HBO GO a HBO Max – różnice

Już nie od dziś wiadomo, że HBO Max nie będzie osobną usługą od HBO GO, a po prostu ją zastąpi. Czym jednak różnić się będzie od dostępnej obecnie u nas platformy? Przede wszystkim – jakość oferowanego obrazu.

Ta na HBO GO pozostawia wiele do życzenia (dostępne jest wyłącznie 1080p/Full HD), kiedy to na HBO Max treści publikowane są w 4k Ultra HD i wspierane przez HDR, Dolby Vision oraz Dolby Atmos. Różnica tkwi także w samym wyglądzie i funkcjonalności strony oraz aplikacji na TV i smartfony. Nie tylko jest bardziej przystępna dla oka, ale także dużo prostsza w nawigacji. Nie powinna także sprawiać tyle problemów, ile HBO GO.

Cena HBO Max – szykować się na podwyżkę?

Na ten moment nie otrzymaliśmy oficjalnej informacji dotyczącej ceny tej usługi w Polsce. W przypadku HBO GO jest obecnie 25 złotych, ale oferta HBO Max jest zdecydowanie bardziej atrakcyjna. W przypadku krajów europejskich regularna cena wynosi 8.99 euro, czyli około 41 zł i zapewne mniej więcej tyle będzie kosztować u nas.

Jednakże, jeżeli wierzyć słowackim mediom, to istnieje szansa, iż na premierę będzie nieco taniej i zamiast 40 zł, zapłacimy zaledwie 4,5 euro, czyli około 20 zł. W czym tkwi haczyk? Otóż w momencie, kiedy postanowimy nawet na chwilę zrezygnować z usługi, to już nie będzie możliwości powrotu za niższą kwotę. Brzmi całkiem fair.

Teraz nie pozostało nam nic innego, jak tylko mieć nadzieję, że HBO Max faktycznie pojawi się w Polsce już na początku marca! Nie wiadomo jeszcze, czy biblioteka dostępnych tytułów będzie znacząco się różniła od zachodniej oferty,  ale na pewno zostanie wzbogacona o wiele nowych treści, stając się jeszcze większą konkurencją dla Netfliksa.

Jakie filmy i seriale obecnie dostępne na zagranicznych wersjach platformy chcielibyście zobaczyć u nas? Dajcie znać w komentarzach!

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

Sprawdź też:

9
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *