World of Tanks Operacje Świąteczne tuż za rogiem.

Rozrywka

08.12.2021 10:00

World of Tanks powierzył dowództwo czołgu kolejnemu gwiazdorowi

Gry Newsy
9
0
0
9
0

World of Tanks często ściąga gwiazdy jako specjalnych dowódców swoich maszyn. Zaczyna to być swojego rodzaju tradycją, że w okresie świątecznym gracze, poprzez serię wyzwań, mogą zrekrutować legendarnego dowódcę. Kto dołączy w tym roku?

W tym roku World of Tanks ma dla graczy nie lada gratkę. Do koszarów można dołączyć legendarnego Arnolda Schwarzeneggera! Operacje Świąteczne rozpoczną się 9 grudnia 2021 i potrwają do 10 stycznia 2022. Przez czas trwania operacji możliwe będzie wypełnianie specjalnych misji, za które w nagrodę dostaniemy wiele unikalnych prezentów jak i małe pudełka z losową zawartością. Wszystko to by udekorować swój garaż i wprowadzić świąteczną atmosferę na pola bitew.

Każdego dnia dostępne będą też specjalne misje od Arnolda, które można ukończyć w bitwach losowych, w pojazdach od tieru IV wzwyż. Wyniki tych misji są śledzone są na osobnym torze i osiąganie kolejnych poziomów daje dodatkowe nagrody. Otrzymać można specjalne naklejki, napisy i znaki do przyozdobienia czołgów, styl 2D oraz Arnolda Schwarzeneggera jako dowódcę czołgu.

World of Tanks i Arnold Schwarzenegger połączyli siły żeby przejąć okres świąteczny.
Czujne oko Arnolda będzie śledziło Twój postęp w wykonywaniu misji.

Jako że Arnie nie jest żółtodziobem w World of Tanks od razu zacznie z kilkoma umiejętnościami. Jako atut “zerowy” będzie miał Braterstwo Broni, do tego dojdzie też Naprawa i Szósty Zmysł, oraz będzie miał dość doświadczenia w zapasie na wyszkolenie kolejnej umiejętności w 100%. Specjalne kwestie mówione są pozycją obowiązkową i w grze były gubernator będzie nawiązywał do swoich największych hitów.

Jak zwykle, World of Tanks w ramach Operacji Świątecznych obsypuje graczy promocjami oraz prezentami. Najlepiej wyjaśniają to na swojej stronie i w filmiku na youtube więc zapraszamy do lektury bądź seansu.

Sprawdź też: Call of Duty: Vanguard – powrót mapy z MW3

9
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *