Call of Duty Vanguard Radar

Rozrywka

07.12.2021 13:33

Call of Duty: Vanguard – powrót mapy z MW3

Gry Newsy
12
0
0
12
0

Pamiętacie mapę Dome z Modern Warfare 3? Jeśli gracie w Call of Duty: Vanguard i tęsknicie za nią, to wraz z sezonem pierwszym nastąpi jej wielki powrót! Co o niej wiemy?

Razem z pierwszym sezonem do gry Call of Duty: Vanguard dodane zostaną dwie nowe mapy: Radar i Paradise. Ta pierwsza jest już jednak znana weteranom serii – jest to przerobiona mapa Dome z MW3. Jak możemy przeczytać na stronie serii, dotyczącej sezonu, jest to mapa przeznaczona do wymiany ognia na wysokich obrotach. Twórcy wręcz doradzają, aby nie przebywać zbyt długo w jednym miejscu!

Jak sama nazwa wskazuje, gracze zostaną rzuceni na małą wyspę, na której znajduje się stacja radarowa. Jak bardzo będzie przypominać oryginalne Dome, tego jeszcze nie wiadomo, jednak premiera planowana jest już wkrótce – 8 grudnia gracze będą mogli wrócić do wspomnień związanych z Dome.

Przez dodanie mapy Radar, Sledgehammer Games, które odpowiada za Vanguarda, nawiązuje w ten sposób do swojej pierwszej gry z serii Call of Duty, którą w 2011 roku stworzyło razem z Infinity Ward. Skąd jednak zmiana nazwy z Dome na Radar? Nowa nazwa związana jest z tym, że Vanguard posiada już mapę o tej samej nazwie. Lokacja o tej nazwie z Call of Duty: World at War została zremasterowana i dodana do najnowszej odsłony serii już na samą premierę.

Jak na ten swoisty powrót do przeszłości zareagowali weterani serii? Odbiór w mediach społecznościowych jest pozytywny, napędzany głównie ciekawością tych, którzy pamiętają czasy MW3. Dome/Radar zostanie poddana lekkim zmianom, stąd też zainteresowanie jak ostatecznie wypadnie w Vanguardzie. Wszyscy niecierpliwi mogą być jednak spokojni – premiera nowego sezonu (a wraz z nim nowej-starej mapy) już jutro!

Radar to jednak niejedyna nowość, która pojawi się w Call of Duty: Vanguard i Call of Duty: Warzone. Zapraszamy zatem do naszego tekstu, który uchyla więcej rąbka tajemnicy o pierwszym sezonie. Tekst znajdziecie tutaj.

Źródło: callofduty.com

12
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *