squid game sezon 2

Rozrywka

21.01.2022 11:20

Squid Game sezon 2 potwierdzony przez Netflix?

Filmy i seriale Newsy
17
1
1
17
1

Squid Game doczeka się kontynuacji? Plany na odnowienie serialu zostały potwierdzone przez głównego specjalistę ds. treści na platformie Netflix. Koreański serial, o morderczej grze o pieniądze oficjalnie został zapowiedziany.

Squid Game zaistniał z fenomenalnym startem – w ciągu pierwszych 28 dni serialu, wygenerował oglądalność na poziomie 1,65 miliarda godzin. Użytkownicy Netflixa pokochali koreańską produkcję i domagali się natychmiastowej kontynuacji – wygląda na to, że życzenie zostanie spełnione. Niestety, na ten moment nie otrzymaliśmy informacji o przewidywanej dacie premiery – musimy jeszcze uzbroić się w cierpliwość.

Uwaga, artykuł zawiera spoilery! Jeżeli nie oglądałeś jeszcze Squid Game, czytasz na własną odpowiedzialność.

Ted Sarandos, główny specjalista ds. treści Netflix, potwierdził nadejście kontynuacji serialu podczas wywiadu dotyczącego wyników czwartego kwartału 2021 roku platformy streamingowej. Co więcej, pracownik dodał, że świat Squid Game dopiero się zaczął. Te słowa działają bardzo twórczo na naszą wyobraźnię. Wygląda na to, że producenci pomimo stworzenia sezonu drugiego, mają plany na o wiele dłuższą kontynuację serialu. Nic dziwnego, Squid Game bił rekordy oglądalności na Netfliksie. Kto by nie dbał o taką kurę znoszącą złote jaja?

Sprawdź też: Canal Plus Online – Oferta, cena i dostępne pakiety. Konkurencja czy partner dla platform Netflix i HBO GO?

Squid Game Sezon 2 – czy coś wiemy o fabule?

O fabule drugiego sezonu nie mamy żadnych informacji. W ostatnim odcinku sezonu pierwszego, Gi-hun zrezygnował w ostatniej chwili, aby wejść do swojego samolotu, który zmierzał w kierunku Stanów Zjednoczonych. Główny bohater porzucił plany odwiedzenia swojej rodziny na rzecz odnalezienia twórców krwawej gry i prawdopodobnej zemsty. Gi-hun pomimo wygranej ogromnej kwoty pieniędzy, praktycznie nie rusza nagrody. Przeżycia jakich doświadczył, odcisnęły mocne piętno na jego psychice. 

Być może w drugim sezonie Gi-hun będzie kontynuował śledztwo zmarłego policjanta Jun-ho. Scenariuszy może być wiele. Jednak warto zwrócić uwagę na scenę, w której Gi-hun spotyka tajemniczego faceta na peronie metra, który na samym początku zaprosił go do gry. Ten sam człowiek grał z nową, nieznajomą osobą, a następnie dał jej wizytówkę, tak jak głównemu bohaterowi. Wątek Gi-huna z pewnością będzie zachowany ze względu na rozwój „starej” fabuły, lecz widowiska z morderczej gry, na tajemniczej wyspie także powinniśmy się spodziewać.

W mojej opinii wysoce prawdopodobne jest, że nieznajomy, którego zobaczył Gi-hun na peronie, będzie nowym bohaterem znajdującym się w grze. Dokładny plan fabuły zapewne zostanie opublikowany tuż przed premierą. Nie mniej jednak, fani Squid Game mogą być pewni – sezon 2 nadchodzi, a plany twórców sięgają jeszcze dalej.

Sprawdź też: Squid Game – 3 sezony śmiertelnych zabaw. Czy Netflix zdecyduje się na dłuższą kontynuację serialu?

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

autor grafiki: Abrar Khan

17
1

Podziel się:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *