Dying Light 2

Rozrywka

10.12.2021 10:33

Dying Light 2 – nowy i piękny zwiastun od Platige Image

Gry Newsy
7
0
0
7
0

Dying Light 2, czyli najbardziej oczekiwana polska gra, doczekała się pięknego zwiastuna od studia Platige Image. Słowa nie opiszą tego jak pięknie to wyszło.

Dzieło Techlandu jest niejako ostatnią szansą polskiego gamedevu na uratowanie dobrego imienia. Jedna z najbardziej oczekiwanych gier 2022 roku, tym razem jednak postawiła na inny rodzaj promocji. W kooperacji ze znanym studiem Platige Image stworzony został trailer w technice CG, który przybliża klimat panujący w świecie gry.

Choć część z Was może być zawiedzionych jego formą (wszak wszyscy lubimy gameplaye, prawda?), to nie można zarzucić wrocławskiemu studiu skąpstwa w dzieleniu się nagraniami z rozgrywki z Dying Lighta 2. Już na początku grudnia mogliśmy obejrzeć całkiem długi zapis rozgrywki z jednej misji dostępnej w grze.

Dying Light 2 i jego premiera zbliżają się wielkimi krokami – tę zaplanowano na 4 lutego 2022 roku. Jeśli po drodze nie wydarzy się Apokalipsa, gra trafi na pecety, konsole PS5, Xbox Series X/S, PS4 i Xbox One a także Nintendo Switch.

7
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *