drewniany komputer moreletv

Technologia

27.06.2022 14:30

Budujemy DREWNIANY komputer na moreleTV

Komputery moreleTV Zrób to sam
11
0
0
11
0

Drewniany komputer – to nie brzmi zbyt dobrze, prawda? No, chyba że nad projektem czuwał sam Arek Popiel, czyli Radyjko! Koniecznie sprawdźcie kulisy powstania tego nietypowego PC na kanale moreleTV!

Na początku tego roku Radyjko wpadł na pomysł, aby stworzyć dla ZagrajnikTV drewniany komputer. Dosłownie! Czy jednak kogoś jeszcze dziwi, czego to ekipa z moreleTV nie wymyśli? Sam Arek wspomina o wcześniejszych swoich dokonaniach – komputerze w mikrofalówce czy też Fiacie Multipla! 

W nowym materiale dostępnym na kanale przedstawia od deski do deski całą historię tego wooden PC. Skąd wziął się pomysł? Jak wyglądał proces produkcyjny? Co było największym wyzwaniem podczas budowy? Tego wszystkiego dowiesz się, oglądając powyższy film.

Drewniany komputer z RTX 3080 na czele?

Niemniej niech Cię nie zmyli nazwa filmu – choć faktycznie komputer stworzony jest z drewna, tak do bycia drewnianym mu daleko! W środku „siedzą” m.in. Intel i7-9700K i Aorus GeForce RTX 3080 16GB! Okazało się, że podzespoły wręcz krzyczały, aby je uratować i tak właśnie Radyjko uczynił. Pełną specyfikację tego sprzętu znajdziesz na kanale Zagrajnika

Radyjko jak zawsze przedstawia wszystko w bardzo przystępnej formie – jesteśmy przekonani, że swoim filmem zapewne zainspiruje niejedną osobę do wykonania podobnego projektu. Szczególnie że dosłownie można patrzeć mu na ręce.  

Choć zapewne znajdzie się kilku ekspertów od tego typu projektów w drewnie, tak z pewnością trzeba pochwalić Arkadiusza za to, jak ostatecznie udało mu się to wszystko złożyć w całość. Wykonanie naprawdę robi wrażenie i wygląda okazale! 

Przypominamy o innym wielkim projekcie ekipy z moreleTV – gamingowa multipla!

Jak ZagrajnikTV zareagował na drewniany komputer?

Nie zabrakło też reakcji samego Zagrajnika – jak Jędrzej i Smok zareagowali na twór Arka? Koniecznie obejrzyjcie klip do samego końca, aby się przekonać! Ich ekscytacja jest naprawdę urocza! 

Jeżeli jednak interesuje Cię drewniany PC z prawdziwego zdarzenia, to koniecznie zapoznaj się z innym materiałem, w którym ZMASLO i Tek Testers zbudowali komputer za 500 złotych lub za 1000 zł. Panowie przygotowali różne zestawy, na których może i nie odpali się Cyberpunka 2077, ale na pewno są one warte uwagi w swoim przedziale cenowym. 

Do drewnianego PC przydałyby się też ciekawe akcesoria. Na szczęście Radyjko ze Stilgarem przygotowali także film, w którym przedstawili najlepsze peryferia dla graczy za 1000 zł. W tym budżecie można naprawdę znaleźć coś konkretnego! 

Na jaki pokręcony pomysł Arek wpadnie następnym razem? Komputer w czekoladzie? Zapewne, gdyby połączył siły z Amaurym Guichonem, to i taki projekt doszedłby do skutku! Jednakże jak wam się podoba ten drewniany komputer? Koniecznie podzielcie się swoimi wrażeniami w komentarzach. Zachęcamy także do kontaktu z nami na facebooku lub instagramie 🙂

11
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *