Technologia

21.01.2022 15:06

Najlepszy zestaw dla graczy za 1000 PLN | Stilgar vs Radyjko! – nowy film na moreleTV

moreleTV Newsy Peryferia
12
0
0
12
0

Najlepszy zestaw dla graczy za 1000 PLN wybrali dla was Stilgar i Radyjko z kanału moreleTV. Sprawdź, w jakie peryferia komputerowe możesz się wyposażyć w granicach 1000 złotych. Który pakiet wygra? Przekonaj się, oglądając nowy film na moreleTV.

Jesteś zapalonym gamerem, ale powoli rozważasz wymianę peryferii komputerowych? Masz szczęście, bo akurat z pomocą przychodzą Stilgar i Radyjko z kanału moreleTV. Panowie przygotowali swoje propozycje zestawów dla graczy, które wahają się w cenie 1000 złotych. Tutaj możesz zobaczyć film, w którym zaprezentowane są wszystkie produkty:

Stilgar i Radyjko nie tylko dokładnie pokazują, jakie zestawienia przyszykowali dla swoich widzów, ale także porównują je ze sobą. Na koniec chłopaki dzielą się wrażeniami po testach i przedstawiają swoje podsumowanie. Oczywiście w wideo nie brakuje ciekawostek, a także lekkich humorystycznych uszczypliwości między prowadzącymi. Warto też przypomnieć, że to nie pierwsza taka bitwa na zestawy. Stilgar i Radyjko niejednokrotnie już tworzyli podobne materiały z różnymi przedziałami cenowymi.

Najlepszy zestaw dla graczy za 1000 PLN – co zawiera pakiet?

W pierwszej chwili może się wydawać, że 1000 złotych to dość wysoka kwota na peryferia komputerowe. Warto jednak zaznaczyć, że wybrane produkty są skierowane do wymagających graczy, oczekujących sprzętu najlepszej jakości. W związku z tym ceny takich rzeczy potrafią być zdecydowanie wyższe. Jednocześnie należy podkreślić, że zestawy uwzględnione przez Stilgara i Radyjko są dość bogato skomponowane. Zawierają one: podkładki, myszki, klawiatury, oraz słuchawki. Dodatkowo w przypadku pakietu Stilgara dochodzi mikrofon zewnętrzny (druga opcja zakłada zestaw słuchawkowy). Poświęcony został czas nawet na to, aby przeprowadzić krótki test mikrofonu w obu wariantach.

Sprawdź też: Jak złożyć komputer – PORADNIK. Nowy film na moreleTV

W skrócie przedstawimy jeszcze następujące zestawy. Propozycja Stilgara zakłada:

  • podkładkę Krux Space MAX (KRX0021);
  • mysz Razer Orochi V2 biała (RZ01-03730400-R3G1);
  • słuchawki AKG K92;
  • zestaw mikrofonowy Mozos: USB, pop, filtr, statyw MKIT-700PROV2;
  • klawiaturę Redragon K530 Draconic (RED-K530W-RGB).

Z kolei w zestawie Radyjka znajdziesz:

  • podkładkę Savio Turbo Dynamic XXL – Black Edition (SAVGBETDXXL);
  • mysz HyperX Pulsefire Dart (HX-MC006B);
  • słuchawki SPC Gear Viro Infra (SPG049);
  • klawiaturę Dream Machines DreamKey White.

Oczywiście polecamy obejrzeć cały materiał, aby dowiedzieć się więcej o wymienionych peryferiach komputerowych. Który z przedstawionych zestawów dla graczy bardziej przypadł Ci do gustu? Zachęcamy do dzielenia się opiniami, kto według Ciebie zwyciężył bitwę na zestawy o wartości 1000 złotych.

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

12
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *