Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy na Epic Games za darmo

Promocje

30.12.2021 11:53

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy za darmo na Epic Games? W sylwestra „będę grał w grę”

Gry Newsy
8
0
0
8
0

Nie masz planów na sylwestra? Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy przybywa z pomocą! Epic Games prawdopodobnie udostępni całą trylogię za darmo. Akcja potrwa do 6 stycznia.

Przez ostatnie 2 tygodnie platforma Epic Games zapewniła graczom mnóstwo prezentów. Codziennie pojawiały się tytuły, które były do pobrania zupełnie za darmo. Do zdobycia były m.in. takie tytuły jak: Pathfinder Kingmaker, Control, Loop Hero i wiele innych różnorodnych produkcji (dzisiaj do godziny 17:00 dostępna jest gra Salt and Sanctuary). Oprócz tego wprowadzone zostały przeceny do 95%, a także kupony wielokrotnego użytku o wartości 40 zł. Na zwieńczenie akcji promocyjnej i udane zakończenie roku 2021, zapowiada się prawdziwy fenomen – Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, i to zupełnie za darmo! Choć informacja potwierdzi się dopiero dzisiaj o godzinie 17:00, to na stronie Mydealz przeciek ujawnił użytkownik nicothaesler. Warto podkreślić, że z danego źródła potwierdziły się wszystkie dotychczasowe gry, które wchodziły za darmo na Epic Games.

Fakt, że to właśnie Tomb Raider będzie tytułem, który zostanie udostępniony przez Epic Games, sugeruje jeszcze jedna rzecz. Na platformie w zakładce „sklep” codziennie widnieje nieodpakowany prezent, który skrywa darmową grę. Na grafice imitującej papier do pakowania prezentów widoczne są ozdobne świąteczne symbole. Przy dzisiejszym pakunku jest jednak dostrzegalna różnica – wśród typowych zdobień umieszczone są czekany, czyli element wyposażenia Lary Croft. Prezent będzie do „odpakowania” już dzisiaj od godziny 17:00. Należy pamiętać, że gra będzie dostępna za darmo do 6 stycznia.

Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy – z czego składa się trylogia?

Jeśli informacja się potwierdzi, to tym razem na graczy czeka nie tylko jedna gra, lecz cała wysokobudżetowa trylogia Tomb Raidera. Zawiera ona następujące produkcje:

  • Tomb Raider: Definitive Edition,
  • Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration,
  • Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition.

Warty uwagi jest fakt, że dana kolekcja nie pierwotnie nie jest dostępna na komputery. Dotychczas trylogia jako całość została wydana wyłącznie na konsole Xbox i PlayStation. Zwolennicy PC byli natomiast zmuszeni do kupienia każdej gry osobno. W związku z tym jest to jeszcze bardziej oczekiwany prezent.

Sprawdź też: Historia serii gier Tomb Raider – najważniejsze informacje o kultowej grze z Larą Croft

Tomb Raider: Definitive Edition to dziesiąta odsłona przygód Lary Croft. Gra zadebiutowała w marcu 2013 roku i do dzisiaj wyróżnia się bardzo dobrym silnikiem graficznym, zapewniającym tekstury w wysokiej rozdzielczości i szczegółowe modele postaci. Co więcej, produkcja oferuje dynamiczną akcję oraz duży otwarty świat. Czy w takim razie wiesz już, jak spędzisz tegorocznego sylwestra? Mała (viralowa co rok w sieci) podpowiedź:

8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *