Promocje

13.01.2022 12:17

Gaming Week w Morele – duże rabaty dla graczy!

Komputery Newsy
3
0
0
3
0

Gaming Week w sklepie Morele.net pozwoli Ci na zakup wymarzonego sprzętu w okazyjnej cenie. Jesteś graczem, który chciałby sprawić sobie nowy fotel, klawiaturę, słuchawki lub mysz? No cóż, nie szukaj dalej – trafiłeś idealnie! 

Wszystkie produkty objęte promocją znajdziesz pod TYM adresem. Oferta jest naprawdę przebogata, jednak musisz się spieszyć! Gaming Week, jak sama nazwa wskazuje, potrwa tylko do niedzieli. Masz zatem jeszcze ponad trzy dni, aby dokonać okazyjnych zakupów, jednak rekomendujemy pośpiech i tak – ilość produktów jest ograniczona, zatem kto pierwszy ten z pewnością zaoszczędzi trochę więcej złotówek w portfelu!

Co obejmuje promocja? Jest tego tak dużo, że nie sposób wymienić, jednak warto tu wspomnieć, towary jakich producentów zostały poddane obniżonym cenom. Znajdziecie wśród nich Logitecha, Razera, Thrustmastera, SENSE7, Corsaira, SteelSeries, HP, Genesis… ufff, na jednym tchu nie idzie ich wszystkich wymienić, a przecież to tylko część ze wszystkich dostępnych.

Gama produktów, które zostały poddane przecenie w ramach Gaming Week w sklepie Morele jest również ogromnych rozmiarów. Znajdziecie w niej myszki, klawiatury, monitory, biurka, dyski, podkładki, joysticki i wiele, wiele innych produktów. Wszystkie ze stosownie obniżonymi cenami, rabaty sięgają nawet 68%!

Jedyne co musisz zrobić, to wybrać interesujący Cię produkt, upewnić się, że jest on wciąż na stanie w sklepie i z poziomu koszyka skorzystać z kodu promocyjnego GAME22 – dzięki temu cena zostanie obniżona. Wszystko lekko, łatwo i przyjemnie – a co najważniejsze: oszczędnie!

Wybrane produkty warte polecenia:

Jesteś graczem? Może Cię zainteresować również: 

3
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.