harry potter powrót do hogwartu

Rozrywka

21.12.2021 10:28

Harry Potter: Powrót do Hogwartu – pierwszy zwiastun rozpalił emocje fanów

Filmy i seriale Newsy
13
1
1
13
1

Harry Potter: Powrót do Hogwartu, od momentu zapowiedzi, spowodował spore zamieszanie wśród fanów filmów bazujących na książkach J.K. Rowling. Po dwudziestu latach od początku przygody, ulubieni aktorzy znów spotkali się na planie by wspomnieć dawne czasy. Jednego jesteśmy pewni – podczas oglądania filmu popłynie niejedna łza nostalgii.

Oglądając zwiastuny nadchodzących produkcji, towarzyszą nam różne emocje. Zastanawiamy się, jaki będzie film czy serial, który planujemy obejrzeć w najbliższym czasie. Jak potoczą się losy bohaterów, jak spiszą się aktorzy i producenci, wszystko jest wielką niewiadomą. W przypadku Harry Potter: Powrót do Hogwartu, emocje są zgoła inne. Wielu fanów przygód młodego czarodzieja dorastało wraz z nim, co oznacza, że będzie to sentymentalna podróż nie tylko do świata filmowych przygód, ale też do własnego dzieciństwa. Potężny ładunek wspomnień gwarantowany.

Harry Potter: Powrót do Hogwartu – wracają aktorzy, wracają fani

Z umieszczonego w sieci zwiastunu dowiadujemy się, co konkretnie zaoferuje widzom nowa produkcja. Ikoniczne ujęcia Wielkiej Sali czy kominka, przy którym zasiadają odtwórcy głównych ról: Daniel Radcliffe, Emma Watson i Rupert Grint wydają się mówić wszystko – to będzie prawdziwy powrót do przeszłości. Naturalnie, z peronu 9 ¾.

Ulubieńcy widzów ponownie wcielą się w dawne kreacje, by wspomnieć czasy powstawania filmów. Dzięki temu, wspólnie wrócimy myślami do najbardziej charakterystycznych scen. Obejrzymy je zarówno z perspektywy widza, jak i uczestniczącej w nagraniach obsady. Produkcja, która pojawi się w serwisie HBO Max będzie przeplatanką ujęć z teraźniejszości i przeszłości, okraszoną wspomnieniami z planu filmowego.

Wyjątkowy klimat wyjątkowej produkcji

Jak wspomniałem wcześniej, opowieści o kształcącym się w Hogwarcie czarodzieju mają swój niepowtarzalny klimat, który zawdzięczają niezwykłym okolicznościom powstania. Harry Potter to piękna opowieść o dorastaniu, o latach młodości. Dorastają wyimaginowane postaci, dorastają odgrywający ich role aktorzy, dorastają widzowie.

Teraz, dzięki temu, że film zostanie wyemitowany, nastąpi wielkie wspominanie dawnych lat. Dla widzów będzie to zapewne powrót nie tylko do wydarzeń filmowych, ale również do tego, co działo się w ich życiu w momencie, gdy zasiadali w kinach na kolejnych częściach przygód Harrego Pottera. Potężny ładunek emocji gwarantowany!
Premiera Harry Potter: Powrót do Hogwartu już 1 stycznia w serwisie HBO Max. Niestety, nic nie wskazuje na to, by do tego dnia miał zadebiutować w Polsce.

Sprawdź też: Harry Potter: Powrót do Hogwartu – pierwsze zdjęcie z planu. Jak zmienili się aktorzy?

13
1

Podziel się:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *