1. Scroll
  2. /
  3. Poradniki
  4. /
  5. Jak złożyć komputer – PORADNIK. Nowy film na moreleTV

Poradniki

17.01.2022 11:24

Jak złożyć komputer – PORADNIK. Nowy film na moreleTV

Komputery Newsy
8
0
0
8
0

Jak złożyć komputer? To pytanie może wprawić niektórych w niemały strach, jednak nie ma czego się bać! Złożenie swojego zestawu jest prostsze niż myślisz, a pomoże w tym Kamil Erdini z moreleTV – zobacz jaki poradnik przygotowała ekipa.

Osoby doświadczone w składaniu komputerów, mające przetarte szlaki, powiedzą, że to nic trudnego. Dla osób bardziej zielonych w tej tematyce mnogość kabli do podłączenia, może przytłoczyć. Jest to w pełni zrozumiałe, podczas kompletowania wszystkich podzespołów i montażu części trzeba pamiętać o wielu kwestiach. Kamil Erdini, jeden z prowadzących kanał moreleTV, przygotował wyjątkowy poradnik, aby poradzić sobie z pytaniem – jak złożyć komputer? Gwarantuję, że po jego obejrzeniu odmieni się Twoje spojrzenie na stopień trudności tego wyzwania. 

Jak złożyć komputer – zobacz najnowszy film od moreleTV!

Sam pamiętam, jak ciężko mi było za pierwszym razem złożyć swój komputer. Nie oszukujmy się, to zadanie dla cierpliwych i wyjątkowo ostrożnych. O tym też wspomina Kamil, że do złożenia komputera warto zorganizować sobie dłuższą chwilę i nie robić tego w pośpiechu, ponieważ istnieje ryzyko uszkodzenia jakiegoś drogocennego elementu.

Zdecydowanie się z tą radą zgadzam, pierwsze złożenie komputera może pochłonąć nawet 2 godziny, o ile nie więcej. W końcu kto by nie chciał, aby wszystko w jego zestawie działało perfekcyjnie? To nie jest zadanie, które można zrobić na głodnego, albo przed randką z dziewczyną.

Najnowszy film na kanale moreleTV jest podzielony na sekcję, dzięki którym możesz zobaczyć, z czym masz problem lub jakich podzespołów obawiasz się zamontować. Warto zawsze sugerować się dołączoną instrukcją do płyty głównej, która zdecydowanie powinna pomóc w kryzysowej sytuacji.

Od siebie dodam, że po złożeniu komputera zawsze warto na zasilaczu przestawić przycisk w stronę włączonego oraz kabel HDMI podłączać do wejść w karcie graficznej (chyba że jej nie posiadacie). To są standardowe czynności, o których często zapominamy, a mogą nas wprawić w niemały chwilowy stres.

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

8
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.