macbook gry fortnite

Technologia

13.01.2022 09:35

Dlaczego na maca nie ma gier? – nowy film na moreleTV

Apple moreleTV Newsy
9
1
0
9
1

Zastanawialiście się kiedykolwiek, czemu firma z nadgryzionym jabłkiem w logo traktuje przemysł gamingowy po macoszemu? Jakie są powody braku gier na macach? Na to pytanie, w najnowszym materiale na kanale moreleTV, postanowił odpowiedzieć Łukasz ZMASLO Zmysło.

Nie jest tajemnicą, że gaming to niezwykle dochodowy sektor rozrywki elektronicznej. Stąd też wielu z Was może dziwić brak chęci ze strony Apple, by zabrać kawałek tortu dla siebie. Jakie są tego powody? Nad tematem pochylił się ZMASLO i po obejrzeniu jego materiału dowiecie się, że wina nie leży tylko po stronie przedsiębiorstwa Tima Cooka.

Po podjęciu stosownych kroków, istnieje możliwość odpalenia wybranych tytułów na macu, jednak wiąże się to z dodatkowymi kosztami, a także nie zawsze działa w sposób zadowalający. Jeśli chcecie dowiedzieć się jak to zrobić, odsyłam Was do materiału zamieszczonego poniżej:

ZMASLO wyjaśnia też, czemu Apple niespecjalnie ma ochotę zmienić stan tej rzeczy. Hipotetycznie przyjmując zmianę podejścia i chęć zaistnienia w świadomości graczy, zastanawia się co musiałoby się zmienić, aby granie na macu było równie popularne jak na pecetach z Windowsem.

Osobiście, dowiedziałem się z tego materiału kilku interesujących rzeczy. Jeśli podobnie jak ja, rozważaliście kiedyś jak by to było pograć na komputerze od Apple i czemu nie jest to czymś często spotykanym – zapraszam do wygospodarowania niecałego kwadransa na seans nowego filmu z kanału moreleTV.

Inne tematy, skupione wokół Apple, które mogą Cię zainteresować:

9
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *