Venom 3

Rozrywka

07.12.2021 08:59

Venom 3 w produkcji! Informację potwierdza Amy Pascal

Filmy i seriale Newsy
30
1
1
30
1

Venom 2: Carnage dalej podbija duże ekrany kin. Tymczasem wiadomo już, że trzecia część filmu o jednym z głównych przeciwników Spider-Mana jest już na etapie produkcji.

Informacją o tym, że studio pracuje już nad trzecią częścią Venoma, podzieliła się producentka filmowa Amy Pascal w wywiadzie z serwisem Collider. Choć rozmowa dotyczyła głównie filmu Spider-Man: Bez drogi do domu, który ukaże się w kinach już 17 grudnia tego roku, to kobieta potwierdziła, że kontynuacja Venoma jest już w planach. Teraz naturalnie cała uwaga jest skupiona na premierze Spider-Mana, w związku z czym temat ten zostanie z pewnością wznowiony, gdy emocje po wyprodukowanych filmach opadną. W końcu minęło też niewiele czasu, od kiedy do kin wszedł Venom 2: Carnage – w Polsce była to data 15 października 2021 roku.

Warto podkreślić, że Amy Pascal jest odpowiedzialna za kilka różnych produkcji związanych z superbohaterami. Oprócz wyżej wspomnianych filmów zajmowała się ich poprzednimi częściami, czyli: Spider-Man: Homecoming, Spider-Man: Daleko od domu oraz Venomem z 2018 roku. Do tego w 2022 roku planowany jest film Morbius oraz animacja Spider-Man: Across the Spider-Verse, a w jeszcze kolejnym roku osobna produkcja o Kravenie Łowcy – wszystkie postacie pochodzą z uniwersum Marvela.

Potwierdza to zdanie Toma Hardy’ego, które powiedział już w październiku w wywiadzie dla Digital Spy. Dokładniej chodzi o stwierdzenie, że „takie rzeczy (zazwyczaj) przychodzą trójkami”. Zatem powstanie trzeciej części nie powinno być większym zaskoczeniem dla przeważającej liczby fanów – tak samo, jak fakt, że w główną postać ponownie wcieli się sam Tom Hardy.

Venom 3 odpowiedzią na sukces filmu Venom 2: Carnage?

Nie można zaprzeczyć, że oba filmy, przy których pracowała Amy Pascal (czyli Venom 2: Carnage i Spider-Man: Bez drogi do domu), są jednymi z najgłośniejszych tytułów tego roku. Prawdopodobnie to kolejny powód, aby już teraz rozpocząć prace nad nową częścią Venoma. Jak podaje serwis Deadline, druga część już w weekend otwarcia przyniosła ponad 90 milionów dolarów, co w czasach pandemii jest absolutnym rekordem. Wynik ten przebił nie tylko oczekiwania Sony Pictures, ale także zdumiewające wcześniej zyski z Czarnej Wdowy (80,8 milionów).

Sprawdź też: Hawkeye i Venom 2 najchętniej piraconymi filmami w sieci

Pytanie, które z pewnością zadaje sobie cała produkcja – czy trzecia część powtórzy ten sukces? Na odpowiedź będzie trzeba niestety trochę poczekać. Dla przypomnienia: między pierwszym Venomem a jego sequelem minęły praktycznie równe 3 lata. Ponadto warto podkreślić, że za reżyserie były odpowiedzialne inne osoby. W 2018 był to Ruben Fleischer, natomiast reżyserią Venom 2: Carnage zajął się Andy Sarkis.

30
1

Podziel się:

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *