1. Scroll
  2. /
  3. Rozrywka
  4. /
  5. The Kissing Booth 3 – kiedy premiera? Wszystko, co wiemy o najnowszej części filmu

Rozrywka

3 miesiące temu

The Kissing Booth 3 – kiedy premiera? Wszystko, co wiemy o najnowszej części filmu

Filmy i seriale
9
1
0
9
1

Kiedy premiera The Kissing Booth 3? Oto zbiór najważniejszych informacji o najnowszej części filmu Netflixa wyczekiwanego przez miliony nastolatek na całym świecie

The Kissing Booth 3. – data premiery

Pierwsza część z serii The Kissing Booth światło dzienne ujrzała 11 maja 2018 roku. Już wtedy zrobiła ona furorę wśród nastolatków, którzy pokochali ten film nie tylko za romantyczną fabułę, lecz także za poczucie humoru. Oczywiste więc było zlecenie przez Netflixa stworzenia kolejnych części komedii. Na The Kissing Booth 2 czekaliśmy aż 2 lata, na platformie zagościła dopiero 24 maja 2020 roku. Pytanie, kiedy zobaczymy finał trylogii.

Od początku data wydania najnowszego filmu była szacowana na sierpień. Wpisując do internetu frazę „The Kissing Booth 3 kiedy premiera”, możesz również natknąć się na informacje, które sugerują pojawienie się go na platformie latem. I tak się właśnie stanie. The Kissing Both 3 premiera będzie miała miejsce dokładnie 11 sierpnia 2021 roku.

Nieznana jest dokładna godzina publikacji, ale podejrzewa się, że stanie się to około godziny 9:00 rano. Netflix zazwyczaj właśnie o tej godzinie zamieszcza nowe treści na stronie. Jest to czas optymalny dla każdego – zarówno rannych ptaszków, jak i nocnych marków. Nie pozostaje nic innego, jak tylko wyczekiwać cierpliwie najnowszej części na platformie. 

Zobacz też: Kraina Lovecrafta sezon 2 – czy powstanie? Wygląda na to, że nie

Jaka będzie fabuła w The Kissing Booth 3?

Fabuła najnowszej części sagi nawiązuje bezpośrednio do poprzednich wydań. W pierwszej odsłonie poznajemy Elle (Joey King) – główną bohaterkę – która od dzieciństwa przyjaźni się z Lee (Joel Courtney). Pewnego dnia wpada na pomysł założenia tzw. budki z pocałunkami. Po niespodziewanym pocałunku z bratem przyjaciela Noah (Jacob Elordi), zakochuje się w nim do szaleństwa. Kochankowie przeżywają razem cudowne chwile. Jest to jednak romans zakazany – najlepszy kumpel Elle o niczym nie wie. Pierwsza część serii kończy się wyjazdem kochanka do Harvardu i wydawałoby się, że losy tych dwojga będą toczyć się dalej osobno.

Netflix zaskakuje nas jednak w drugiej części. Obecnej dziewczynie Lee przeszkadza to, ile spędza z nią czasu. Wydaje się, że Elle jest z nim znacznie bliżej, niż powinna. Wedle rozumowania dziewczyny Lee – zdecydowanie zbyt blisko. Zazdrość przeradza się w kryzys w związku. Ponadto Noah poznaje nową, piękną koleżankę w swojej szkole, co wzbudza również w Elle niemałą zazdrość. Wystarczy dodać do tego tylko niesamowitą zdolność do komplikacji wszystkiego przez bohaterkę i otrzymujemy niezłe zamieszanie. To jest właśnie to, za co widzowie pokochali drugą część. 

Czego możemy zatem spodziewać się w już ostatniej odsłonie The Kissing Booth? Ze zwiastuna udostępnionego na oficjalnym kanale Netflixa dowiadujemy się, że Elle spędza właśnie swoje ostatnie lato przed wyjazdem do college’u. Nastąpi moment, w którym dziewczyna będzie musiała dokonać wyboru niemal niemożliwego. Pierwszą z dwóch możliwości jest wyjazd na drugi koniec kraju wraz z Noah – jej ukochanym, wymarzonym i niezwykle przystojnym chłopakiem. Problemem staje się jednak dawno złożona przez przyjaciół – Lee i Elle – obietnica, wedle której mają oni wybrać się na tę samą uczelnię. 

Na co zdecyduje się nastolatka? Czy uda jej się wybrać jedną opcję z dwóch niezwykle trudnych decyzji? Czyje serce będzie musiało ucierpieć na tej decyzji? A może bohaterce uda się znaleźć sposób na pogodzenie ze sobą tych z pozoru wykluczających się możliwości? Tego wszystkiego dowiemy się już 11 sierpnia na platformie Netflix. Z całą pewnością szykuje się seans pełen emocji, radości i wzruszeń. 

Zwiastun i materiały promocyjne z The Kissing Booth 3.

7 lipca, czyli nieco ponad miesiąc przed premierą filmu, na oficjalnym kanale Netflixa na kanale YouTube ukazał się trailer The Kissing Booth 3. Zwiastun wzbudził żywe reakcje i jeszcze bardziej wywindował oczekiwania widzów.

Dowiadujemy się z niego, że paczka głównych bohaterów – przede wszystkim Elle, Lee i Noah – przebywa obecnie w domu na plaży. Ich codziennym zajęciem są tam przede wszystkim imprezy, stanowiące ważną część życia towarzyskiego każdego nastolatka. 

Jednak pewnego razu Elle odnajduje niegdyś wykonaną przez nią i najlepszego przyjaciela – Lee – „Beach Bucket List”, czyli listę wszystkich szalonych rzeczy, które chcieli zrobić przed pójściem na studia. Jak można wywnioskować ze zwiastuna, postanawiają wprowadzić ją w życie i zaczynają wykonywać podpunkty z kartki. Wyzwaniami są między innymi skakanie ze spadochronem, nurkowanie z rekinami czy nurkowanie z klifu. 

the kissing booth 3

Radość z przeżywania kolejnych przygód budzi jednak widmo konieczności podjęcia decyzji dotyczącej szkoły, z którą Elle ciągle się nie zmierzyła. Okazuje się, że jest to dla niej niezmiernie trudne – będzie zmuszona właściwie złamać serce jednej z jej najbliższych osób – najlepszemu przyjacielowi lub wymarzonemu chłopakowi. Zwiastun naturalnie nie ukazuje finału całego procesu myślowego, ale bez wątpienia będą to naprawdę emocjonujące fragmenty.

Pojawia się jednak inna niespodziewana postać – osoba, z któr Elle miała już wcześniej styczność, a którą widzowie mieli okazję poznać już w drugiej części – Marco. Co więcej, nie była to zwyczajna relacja. Jak ta sytuacja wpłynie na stosunki pomiędzy Elle a Noah? Na odpowiedź trzeba będzie poczekać do 11 sierpnia.

Obsada w The Kissing Booth 3

Obsada w stosunku do pierwszej i drugiej części zmienia się nieznacznie. W rolę głównej bohaterki – Elle Evans – ponownie wciela się Joey King, która z całą pewnością wywoła wiele uśmiechów na twarzach widzów. Radość spowoduje także obecność Joela Courtneya – Lee Flynn – najlepszego przyjaciela dziewczyny, niejednokrotnie sprawiającego, że film staje się jeszcze zabawniejszy. 

W rolę przystojnego i wymarzonego chłopaka, a także brata jej najlepszego przyjaciela (Noah Flynn) ponownie zagra nie kto inny jak Jacob Elordi. Jeszcze raz spotkamy się z Marco, w którego rolę wcieli się amerykański aktor Taylor Zakhar Perez, znany także z filmów takich jak Szkoła uwodzenia. Ponadto na ekranie zjawi się też Maisie Richardson-Sellers, grająca rolę Chloe, znana z serialu Legends of Tomorrow.

the kissing booth 3

Zobacz też: Peaky Blinders sezon 6 – kiedy premiera? Wszystkie informacje o ostatnim sezonie serialu Peaky Blinders

Fani na pewno odetchnęli z ulgą, widząc, że dalej będą śledzić losy swoich ulubieńców. Cały czas spotykamy się z główną dwójką kochanków, którzy będą chcieli zrobić wszystko, aby ze sobą być. Niejednokrotnie jest to im utrudniane – czy to ze względu na wyjazd chłopaka w pierwszej części, czy przez problemy głównej bohaterki ze swoim najlepszym przyjacielem.

Jak jednak w tej sytuacji poradzi sobie para? Jak rozwiąże problem wyjazdu na studia? Którego z chłopaków Elle odważy się wybrać, a któremu złamać serce i porzucić? A może rozwiązanie zaskoczy widzów? Właśnie na to czekamy – maksimum emocji w towarzystwie śmiechu, radości, wzruszenia i płaczu. Wszystko to tylko na platformie streamingowej Netflix już 11 sierpnia 2021 roku. Bez wątpienia jest na co czekać.

9
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.