sonic the hedgehog 2 film

Rozrywka

10.12.2021 10:06

Sonic The Hedgehog 2 otrzymał zwiastun – będzie się działo!

Filmy i seriale Newsy
33
0
0
33
0

Sonic The Hedgehog 2 to kontynuacja ciepło przyjętej filmowej adaptacji przygód kultowego jeża Sonica. Na tegorocznym The Games Awards zaprezentowano pierwszy oficjalny zwiastun produkcji!

W maju 2020 odbyła się premiera filmu Sonic: Szybki jak błyskawica, który łącznie zarobił ponad 319 milionów dolarów, tym samym czyniąc go jednym z największych hitów ubiegłego roku. Nic dziwnego, że prace nad kontynuacją zostały zapowiedziane błyskawicznie. Kilka dni temu opublikowano plakat promujący produkcję, a dziś w końcu pojawił się oficjalny zwiastun, który zdradza, czego powinniśmy się spodziewać po sequelu.

Trailer Sonic The Hedgehog 2 rozpoczyna się sceną, w której Sonic próbuje bawić się w samozwańczego stróża prawa i samodzielnie powstrzymać przestępców. Poza tym powraca Dr. Robotnik (w tej roli rewelacyjny Jim Carrey), który tym razem jeszcze bardziej przypomina oryginał. Co tym razem knuje ten diaboliczny umysł? Na pewno nic dobrego, także nasz tytułowy bohater na pewno będzie miał ręce pełne roboty. 

Całe szczęście tym razem na pomoc przyjdzie mu Tails! Dwuogonowy lis z zapałem do inżynierii na pewno przysłuży się sprawie. Gorzej, że poza wąsatym jegomościem, na ich drodze stanie jeszcze ktoś jeszcze – mowa oczywiście o Knucklesie! Czy uda im się go przekonać, że to nie oni są tymi złymi?

W obsadzie Sonic The Hedgehog 2 znajdują się takie nazwiska, jak James Marsden, Tika Sumpter, Natasha Rothwell i oczywiście JIm Carrey oraz Shemar Moore. Ponaddźwiękowemu jeżowi głosu udzieli ponownie Ben Schwartz, Idris ELba wcieli się Knucklesa, a Tailsa upersonifikuje nikt inny, jak Collen O’Shaughnessey!

Po malej wpadce związanej z designem głównego bohatera, film ostatecznie okazał się jedną z lepszych adaptacji gier video, a po trailerze zapowiada się, że kontynuacja wypadnie jeszcze lepiej. Sonic The Hedgehog 2 zadebiutuje w kinach 8 kwietnia 2022 roku.

33
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *