Szybcy i wściekli

Rozrywka

30.12.2021 10:21

Szybcy i wściekli bez Dwayne’a Johnsona? Aktor jasno przedstawia swoje zdanie

Filmy i seriale Newsy
4
0
0
4
0

Seria Szybcy i wściekli utraciła bezpowrotnie jedną ze swoich gwiazd. The Rock ma najwyraźniej na pieńku z Vinem Dieselem – z ust Johnsona padły nawet oskarżenia o manipulację i nieczyste zagrywki. Co poróżniło obu aktorów?

Dwayne Johnson publicznie odmówił Dieselowi dołączenia do obsady Szybkich i wściekłych 10, a także każdego kolejnego filmu z tej serii. Dodatkowo, aktor zaznaczył, że jest zniesmaczony zachowaniem odtwórcy roli Dominica Toretto. Powodem jest post zamieszczony przez Diesela na platformie Instagram.

Świat czeka na finał Szybkich i wściekłych 10. Wiesz o tym, że moje dzieci nazywają cię wujkiem Dwayne w moim domu. (…) Czas jednak nadszedł. Dziedzictwo czeka. Lata temu powiedziałem ci, że spełnie obietnicę złożoną Pablo [chodzi tu o zmarłego Paula Walkera – przyp. aut.]. Przysiągłem wtedy, że uda się nam zrobić najlepszą odsłonę Szybkich i wściekłych. Musisz jednak dołączyć, nie porzucaj serii, masz ważną rolę do odegrania!”

Post Diesela zamieszczony na Instagramie na początku listopada

W wywiadzie dla platformy CNN, gwiazdor Czerwonej Noty ustosunkował się do słów swojego kolegi. Diesel został przez niego skrytykowany za wywlekanie całej sprawy publicznie. Johnson powiedział, że już w czerwcu w prywatnej rozmowie z Vinem Dieselem “stanowcze choć serdecznie” zakomunikował mu, że choć wspiera całe przedsięwzięcie sercem, nie powróci do Szybkich i wściekłych.

Sprawdź też: Seria Szybcy i wściekli – dla fanów czterech kółek. Kolejność oglądania, obsada, przyszłość serii

Dwayne Johnson nie szczędzi jednak gorzkich słów, komentując zachowanie gwiazdy F&F. Instagramowy post został określony jako przykład manipulacyjnego działania Diesela. Johnson uważa, że chciał on w ten sposób wywrzeć na nim presję i skłonić do zmiany zdania. Aktor jest także zniesmaczony łączeniem całej sprawy z dziećmi Diesela oraz zmarłym Paulem Walkerem – komentuje to słowami “nie mieszaj ich w to”.

Hobbs nie powróci zatem do Szybkich i wściekłych. Wydaje się, że dziwne zachowanie Diesela przekreśliło całkowicie jakiekolwiek szanse by fani mogli zobaczyć Johnsona jeszcze raz w tej serii. Premiera dziesiątej odsłony serii zaplanowana na 7 kwietnia 2023 roku. Jak dotąd, potwierdzono jedynie obecność Vina Diesela, choć raczej z pewnością zobaczymy także inne gwiazdy serii, w tym Tyrese Gibsona, Ludacrisa, Michelle Ridriguez.

Źródło obrazu głównego: universalpictures.com

4
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *