Tanie telewizory to bardzo szeroka kategoria często poruszana na moreleTV. - scroll

Poradniki

24.03.2022 15:55

Jak wybrać TANI telewizor? Uważaj na te pułapki – sprawdź wideo moreleTV

moreleTV TV i VOD Zakupy
7
1
0
7
1

Wybór taniego telewizora nie jest prostym zadaniem. Ta kategoria produktów najeżona jest pułapkami, w które niedoświadczony nabywca może łatwo dać się złapać. Na szczęście z pomocą przychodzi ekipa moreleTV i doradza, jak nie popełnić błędu.

Przy wybieraniu taniego telewizora należy wziąć pod uwagę szereg charakterystyk, o których na co dzień się nie myśli. Mało kto się zastanawia nad rozdzielczością obrazu podczas seansu najnowszego odcinka ulubionego serialu. Niewiele osób też zagłębia się w statystyki i trzyma rękę na pulsie rozwoju telewizorów, więc często dane przedstawione nawet w przejrzysty sposób nie kreślą kompletnego obrazu.

Na szczęście mamy Tomasza „Stilgara” Wróbla, który zna się na telewizorach jak mało kto. Na kanale youtubowym moreleTV pojawił się niedawno jego poradnik, na co należy zwrócić uwagę przy wybieraniu taniego telewizora. Przyznaję bez bicia, że część z poruszanych przez Stilgara tematów była dla mnie nowością i na pewno skorzystam z jego porad, kiedy przyjdzie czas na wymianę mojego sprzętu.

Stilgar porusza kwestię rozdzielczości, na której powinniśmy się skupić, żeby zawęzić kategorię. Dodatkowo istotne są rok produkcji oraz rodzaj matrycy – czasami się zdarza, że telewizory w podobnej cenie różnią się drastycznie pod względem technologicznym. Omawiane są też funkcje Smart czy odwzorowanie barw, więc jeżeli szukasz właśnie taniego telewizora, który będzie oferował najnowsze funkcje, to sprawdź poradnik Stilgara.

Sprawdź też:

7
1

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *