Xiaomi Watch S1 ma wejść na rynek chiński początkiem 2022 roku, nie ma jeszcze daty światowej premiery.

Technologia

30.12.2021 12:53

Xiaomi smartwatch oraz słuchawki podczas grudniowej prezentacji

Gadżety Newsy
7
0
0
7
0

Xiaomi odkryło przed publicznością nowe urządzenia podczas dorocznej prezentacji. Xiaomi smartwatch i słuchawki bezprzewodowe były pokazane obok smartfonów Xiaomi 12 i 12 Pro. Zobacz czym się wyróżniają.

Xiaomi smartwatch, pod marketingową nazwą Xiaomi Watch S1, wydaje się być interesującą propozycją w zakresie cenowym około 700 złotych – po przeliczeniu z yuanów, gdyż na polski rynek nie ma przygotowanej oferty. Watch S1 wyposażony jest w ekran AMOLED o przekątnej 1,43” i rozdzielczości 466×466. Smartwatch jest wodoodporny do 5 atmosfer – około 50 metrów zanurzenia – oraz ma ponad 100 trybów sportowych. Na baterii może działać od 30h do ponad 20 dni, w zależności czy jest w trybie sportowym, czy energooszczędnym. Zegarek ma też podstawowe funkcje monitorowania zdrowia jak badanie jakości snu, jednak bardziej zaawansowane – przykładowo EKG – nie zostały uwzględnione.

Sprawdź też: HDMI zaprezentuje nowy standard na CES2022. Problemów ciąg dalszy?

Smartwatch od Xiaomi wygląda estetycznie. Stylizowany na klasyczny zegarek, będzie dobrym dodatkiem do każdej garderoby. Pasek skórzany bądź z tworzywa sztucznego, koperta ze stali nierdzewnej oraz szkło szafirowe są trafnym wyborem dla eleganckiego designu. 

Xiaomi słuchawki bezprzewodowe Buds 3 mają być przystępną cenowo, jakościową opcją na rynku. Według zapowiedzi mają działać przez 7 godzin, a z ładowaniem w etui powinny pozwolić na ponad 30 godzin używania. Słuchawki w cenie tuż poniżej 300 złotych – cena na rynku chińskim, cena światowa nie jest znana – mają oferować trzy tryby aktywnego niwelowania szumu (ANC) do 40 dB.

Xiaomi Buds 3 i Xiaomi Watch S1 są konkurencyjną opcją na nasyconym rynku.
Xiaomi Buds 3 oraz Watch S1 mają przekonywać do siebie niską ceną przy wysokiej jakości wykonania.
7
0

Podziel się:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *