1. Scroll
  2. /
  3. Technologia
  4. /
  5. Windows 12 nadchodzi? Niemiecka strona informuje

Technologia

21.02.2022 11:54

Windows 12 nadchodzi? Niemiecka strona informuje

Newsy Windows
8
2
3
8
2

Windows 12 zaczyna powstawać? Być może! Pojawiły się spekulacje odnośnie do prawdopodobnego rozpoczęcia prac nad najnowszym systemem.

Jak donosi portal deskmodder.de, działania nad opracowaniem Windowsa 12 rozpoczną się już w marcu tego roku. Jednak czy to możliwe, że Microsoft pracuje już nad kontynuacją, gdy 11-stka jeszcze porządnie nie została wprowadzona? W każdej historii jest ziarnko prawdy. 

Nie jest pewne, skąd portal dysponuje informacjami o takich planach Microsoftu. Windows 12 ma zacząć rzekomo powstawać, ponieważ niedawno korporacja poszukiwała nowych pracowników, którzy mieliby wesprzeć obecny już zespół. Co ciekawe, użytkownik Twittera – SwiftOnSecurity, na swoim profilu także opublikował post dotyczący najnowszych planów giganta komputerowego.

Użytkownik zażartował, że najnowszy system Windows 12 będzie wymagał dwóch modułów TPM. Reakcja Microsoftu pojawiła się natychmiastowo, a sam autor usunął wpis, ponieważ wywołał on sporą dyskusję w sieci. Korporacja kazała internaucie zdementować plotkę.

Windows 12 – więcej informacji

Windows 11 to system, który obecnie stoi z boku i czeka na swoją kolej, a dla niektórych nowa wersja jest nawet niepotrzebna. Dziesiątka aktualnie wiedzie prym wśród oprogramowań – to nic dziwnego, to po prostu dobry system. Istnieje spora szansa na to, że Microsoft rozpocznie prace nad Windowsem 12 już lada moment. Opracowanie następnej części to długoletni proces, a w międzyczasie Windows 11 spokojnie znajdzie swoje zastosowanie wśród społeczności.

Nie posiadamy żadnej oficjalnej informacji od korporacji o przygotowywaniach Windowsa 12. Niemniej jednak warto zwrócić uwagę, że natychmiastowa reakcja Microsoftu na plotki może oznaczać, że firma planuje stworzyć kolejną część systemu i zależy im na zażegnaniu niechcianych pogłosek

Tak czy inaczej, pierwszych potwierdzonych informacji od korporacji możemy się spodziewać najwcześniej za parę lat. Data premiery Windows 12 nie będzie znana jeszcze przez długi czas. Czy jesteś ciekawy, jak będzie wyglądać najnowszy system? Daj znać w komentarzach.

Chcesz kupować taniej? Znamy na to kilka ciekawych sztuczek! Część z nich zebraliśmy w artykule Kody rabatowe Morele – wszystkie promocje i kody zniżkowe na Morele.net w jednym miejscu. Kody promocyjne to doskonała okazja na obniżenie cen produktów dostępnych w sklepie Morele. Dowiesz się, jak wykorzystać kod rabatowy i gdzie go w ogóle znaleźć. Prezentujemy także zasady działania Morele Outlet, grup na Facebooku oraz doradzamy, jak robić zakupy na raty w Morele.net.

Reklama

źródło zdjęcia: telix.pl

8
2

Podziel się:

Komentarze (3)

Wszystko dąży do subskrypcji kupujesz program za grube pieniądze po 2 latach producent przestaje wydawać aktualizacje a taka sztuczna inteligencja w Windowsie 11 usuwa ci taki program bo nie jest wspierany w chmurze albo licencja się skończyła a ty nie masz nic do gadania bo akceptowawszy licencje. Poza tym ten system jeśli wiecie niedługo ma działać tylko z internetem gdyż będzie podłączony bezpośrednio do chmury . Dla waszego bezpieczeństwa

Zapomnijcie ze zainstalujecie programy firm 3 które nie maja podpisanych umów czasowych z Microsoftem . Kasa musi się zgadzać .Ty tylko wynajmujesz ten system i masz robić to na co ci licencja pozwoli . Maja dobrych prawników jeśli chcieli byście coś pokombinować . Nie warto

Windows XP Windows 7 i niedopracowany Windows 10 są ostatnimi systemami nad którymi użytkownik ma w jakimś sensie kontrole natomiast Windows 11 zaczynając od aktualizacji 22H2 po resecie systemu tak naprawdę tracimy wszelka kontrole nad systemem (teoretycznie) a w praktyce zobaczymy do jakiego stopnia dobrowolnie od damy kontrole swojego systemu i swojego życia również prywatnego Korporacji .
Mam nadzieje ze ufacie sztucznej inteligencji która została stworzona z myślą o totalne kontroli Korporacji rządów i pewnej grupie osób bardzo wpływowych. Nie będziesz mieć nic i będziesz szczesliwy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.